Az ördög Pradát visel

The Devil Wears Prada

2018.01.31 diumiu

A történet nem rendelkezik nagy extrákkal, ennek ellenére olyan jó álmodozni arról hogy ilyen meg is történhet akár. Nagyon szeretem ezt a filmet, Meryl Streep és Anne Hathaway nagyon jól működnek együtt, a divatvilágba belelátni meg szuper jó. Nagyon szeretem ezt a filmet.

2017.07.25 Lonka

Anne Hathawaynek nagyon jól állt a kis kezdő újságíró/mindenes szerep. Meryl Streepről pedig már régóta tudjuk, hogy bármit el tud játszani.

2019.01.26 Timcsi

A kedvencem Anne Hathaway-től. Közel áll hozzám a divat világa. A története kicsit elgondolkodtató.

2019.05.04 petraszab

A Streep-Hathaway páros mondanám hogy a múlt és a jelen, de tudjuk, hogy Meryl Streep örök. A divatvilágon túl egy érzelmes történetet kapunk jó karakterekkel.

2017.10.14 kevelin

Az egyik kedvenc filmem. Csupa olyan színésszel akiket imádok. Bármikor bármennyiszer meg tudnám nézni. IMÁDTam

2018.03.13 hackerjulcsi

Hogy ez mennyire elit és flegma egyszerre! Imádom Mirandát, annyira nagyvilági asszony. Könnyed, szórakoztató, de ennek ellenére maradandó nyomokat hagyó, idéznivaló film.

2016.04.25 Zsceeeka

Kellemes csajos film, nagyon extrát nem nyújt, de nem mondanám rossznak távolról sem , mondjuk maga a téma (a divat világa) sem vonz különösebben, ha így lenne, lehet, hogy jobban bejönne.

2020.11.02 Annuska

New York, divat, álmok. Remek szereposztású film, gyönyörű ruhák. A történet a hibái ellenére kedvelhető.

2016.07.25 Leilani

Nagyon tetszett ez a film igazán humoros, szórakoztató, Meryl Streep egy nagyon jó színésznő, és a tehetségét ebben a filmben is megmutatja. A többi karakter is jó, de az övé a legjobb. Mindenkinek ajánlom ezt a vígjátékot.

2015.05.14 Curacao86

Magával ragadó, többször nézős vígjáték, megspékelve egy kis drámával, amit mindenféleképpen Meryl Streep visz el a hátán. Anne Hathaway akár mennyire is közvetíti jól az esetlen gyakornok lány szerepét, amit könnyen átél a néző, ős csak egy jó fej m... Több

2024.02.18 Majorkas

Exkluzív

A filmben egy nem hétköznapi világba nyerhetünk betekintést, és a karakterek igazán meggyőzőek voltak, hibátlan szereposztás. A dalok visszahozták a gyerekkoromat, ami különösen pozitív volt számomra. Remek alkotás.

2017.10.18 SzFa

Kedvenc filmjeim közzé tartozik. Meryl Streep és Anne Hathaway is remek színésznők, itt sem csalódtam bennük. Remek történet, kiváló megvalósítás. Szórakoztató alkotás.

2020.09.29 belavagyok

Nekem ez a film arról szól, hogy merjünk nagyot álmodni, és ha valóban sokat teszünk érte semmi sem elérhetetlen. Küzdeni kell érte.

2023.08.27 Ergit

Csak a maximalizmus fogadható el, pedig dicséret sem jár érte! Tetszik ez a divatalkotó világ, persze alak is kell hozzá és érzék! Meryl Streep szenzációs!!!