Az unoka

The Grandson

2022.08.03 Fikatours_blogger

Szomorú történet, vidám felhangokkal

Letűnt korok nagyjai jelennek meg újra a filmvásznon. Gondoltam, már ez megér másfél órát, aztán kaptam egy jó kis történetet bónuszként.

2022.10.09 G.Noir

Ez egy korrekt film. Nagyon örülök, hogy feldolgozták ezt a témát, és szerintem mindent kihoztak belőle, amit ki lehetett. A vége nekem egy picit elrugaszkodott a valóságtól, és a lezárása is bájosan naiv, de összességében bátran merem ajánlani.

2022.11.05 takandras

Nagyon tetszett a film, és jó volt látni a régebbi idők színészlegendáit. Erős kezdés után kissé ellaposodott a cselekmény, de akkor is élvezhető volt. Szerintem, ha 30 perccel rövidebb lenne a film, akkor is belefért volna minden lényeges cselekmény. Ajánlom a film levetítését a nyugdíjas klubokban!!!

2022.01.16 acey

Kicsit tartottam ettől a filmtől, valahogy nem tudtam elképzelni, hogy Deák Kristóf ki tud hozni egy ennyire folytott hangulatú akció-thrillert mindabból, amit az előzetesek alapján láttam. Egyszerűen remek lett Az unoka. Mindenkinek ajánlom, aki szereti ezt a műfajt.

2021.12.29 Labodix

Zseniális *-*

2022.01.13 sandor

Bár a karakterek nekem annyira nem jöttek be, az alapötlet igazán remek. Szerintem az év egyik legjobb magyar filmje Az unoka.

2022.12.06 Tibor397141

Egyre jobbak a magyar filmek az elmúlt években. Nézhetőek, élvezhetőek, lekötnek.

2022.08.11 Szarka Eszter

Ajánlom mindenkinek,hatalmas film. Nagyon sok érzelmet megmozgatott, düh, szánalom...Feszült, izgalmas film.

2022.09.01 Blackcat

Megnézendő

Jó filmnek tartom, végig izgalmas, a vége is csavaros. Gratulálok, Deák Kristófnak.