Kolibri-kód
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Filmelemző   2018. 04. 22.

Jason Statham és egy két különleges fordulat emeli ki a tucat akciófilmek közül. Például az apáca és Joey Jones (Statham) kapcsolat a meglehetősen furcsa fejezete a történetnek. Jók a verekedések, az akciók üldözések. Összességében: közepesnél jobb. Értékelés: 6,5 / 10 pont.

mamiéstöti2   2017. 08. 18.

Jason Statham egyik legjobb filmje. Az elejétől a végéig tele volt akcióval és végig leköti az ember figyelmét. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha egy jó thrillert akar látni.

Berto49   2017. 12. 09.

Szerintem a legjobb Statham-film! A megszokottnál kevesebbet verekszik, viszont jól játszik benne, és nagyon sok aktuális problémáról szól. Egyetlen momentum nem tetszett a filmben: Cristina nővér nem igazán viselkedett apáca módra, bár a bakfiskori események hozzájárultak a mostani tettéhez. Statham jólöltözötten igazán vonzó férfi, nem csoda, hogy modellként kezdte a pályáját.

Adepto   2018. 02. 04.

Jason Statham jobb filmjei közül való, habár azért lehetett volna maradandóbb alkotás is. Például úgy, ha az apácával csak barátok és tisztelik, segítik egymást. Nekem ez a túlfűtött hangulat nem jött be. Kicsit hatásvadásznak éreztem, ami elvett a film minőségéből.

era93   2015. 06. 05.

Érdekes volt Jason Statham-et egy drámában látni. Sokaknak talán erős volt ez a koncepció nekem mégis tetszett. Lehet, hogy egy másik színésszel talán még jobb lett volna de azért elég jól helyt tudott állni az akció filmekben már megszokott Statham is.

Az elsőfilmes rendező, Steven Knight olyan forgatókönyveket készített, mint a Gyönyörű mocsokságok és a Gyilkos ígéretek, mindkettőre zseniális értékelést adtam. Nem csoda tehát, hogy ez is nálam zseniális lett.

(Berto49 )