Kolibri-kód

Hummingbird

2024.04.18 Tomipapi

Nem tudtam, sírjak vagy örüljek. De a film tetszett. A szánalom és a harag között vívódtam végig a hullámzó események viharát. Néhol szélsőséges viselkedés és a szelíd simogatás volt az, ami kizökkentett a jelenetekből. A film nem egy szenzáció, de elgondolkodtató, hogy hol vannak a határok, mik a tabuk...

Steven Knight biztosra ment. Jaon Stathammal nem lehet mellényúlni, ha egy nagy kupac semmit akarsz lerakni az asztalra. Úgy, mint ezzel a filmmel. Unalmas, semmitmondó és totálisan felejthető.

2017.12.09 Berto49

Szerintem a legjobb Statham-film! A megszokottnál kevesebbet verekszik, viszont jól játszik benne, és nagyon sok aktuális problémáról szól. Egyetlen momentum nem tetszett a filmben: Cristina nővér nem igazán viselkedett apáca módra, bár a bakfiskori ... Több

2022.03.10 Dorkateo

Bénácska B kategóriás limonádé történet akciófilmbe oltva. Ha legalább humorosra vették volna, de nem. Így csak unalmas. Az érzelmeket próbálták hangsúlyozni, de csak hegedű zenére futotta.

2017.08.18 mamiéstöti2

Jason Statham egyik legjobb filmje. Az elejétől a végéig tele volt akcióval és végig leköti az ember figyelmét. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ha egy jó thrillert akar látni.

2018.04.22 Filmelemző

Jason Statham és egy két különleges fordulat emeli ki a tucat akciófilmek közül. Például az apáca és Joey Jones (Statham) kapcsolat a meglehetősen furcsa fejezete a történetnek. Jók a verekedések, az akciók üldözések. Összességében: közepesnél jobb. Értékelés: 6,5 / 10 pont.

2018.02.04 Adepto

Jason Statham jobb filmjei közül való, habár azért lehetett volna maradandóbb alkotás is. Például úgy, ha az apácával csak barátok és tisztelik, segítik egymást. Nekem ez a túlfűtött hangulat nem jött be. Kicsit hatásvadásznak éreztem, ami elvett a film minőségéből.

2015.06.05 era93

Érdekes volt Jason Statham-et egy drámában látni. Sokaknak talán erős volt ez a koncepció nekem mégis tetszett. Lehet, hogy egy másik színésszel talán még jobb lett volna de azért elég jól helyt tudott állni az akció filmekben már megszokott Statham is.

2015.03.30 Helgus

Ő végig úgy érezte,hogy nem érdemel boldogságot,de azért vágyott rá mint minden ember.Erről a vívódásról szólt a film,egy jó emerről akit elsodort az élet.Végig abban bíztam,hogy talán nem rohan a vesztébe.Ugyan nem az lett a vége,hogy szitává lőtték... Több

2015.12.05 Hangus

Hát ez az apáca hölgy néha már idegesített de maga a történet jó volt ahogy Jason jó útra tért.A tőle megszokott akció nem nagyon volt a filmben,de így is tetszett.