A bosszú ura (2002)

Boksuneun naui geot

A bosszú ura

Hakker   2019. 02. 09.

Park Chan-wook trilógiának az első része ez a film. Ami voltaképpen számomra a legjobb, nekem ugyanis ez tetszett a legjobban; pedig elég erős a mezőny. A történyet egy olyan eseménysorozat, ami önmagában, félreértéseken alapszik. Voltaképpen az események véletlenszerű láncolata. Zseniálisan, racionálisan lett vezetve a film vezérfonala, ami voltképpen , csak egy sérelmet vett elégtételre alapszik.

tooker   2019. 01. 18.

Adtam egy esélyt a filmnek, de nem igazán jött be. Nincs meg a megfelelő színvonal, illetve hiányzik a valódi izgalom. Elvont és a színészek egyáltalán nem hitelesek.

hawaiipizza   2015. 10. 02.

Zseniális! Van olyan jó mint az Oldboy. Nem tudok mit írni, ez a film egész egyszerűen csak tökéletes.

2002 március 29-én, Dél-Koreában mutatták be.

(Mavil)

Park Chan-wook nemcsak rendezője a filmnek, a forgatókönyv elkészítésében is részt vett.

(Mavil)

A jegypénztárak adatai szerint 1.954.937 dollár bevételt generált a film.