Orvlövész

MP170506   2020. 09. 17.

Nagyon jó film lett, izgalmas, fordulatos történettel, ami elejétől a végéig a képernyő elé szegezi a nézőt. Mark Wahlberg remekül alakítja a főszereplőt, kiváló színészi játék!

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Mark Wahlberg egyik első felejthetetlen alakítása. Az elejétől a végéig izgalmas és teljesen logikusan követik egymást az események. Mindenkinek ajánlom.

Thibo84   2016. 09. 02.

Egy pörgős akció film. Nem lehet unatkozni alatta. A történet és a karakterek, mind tökéletes.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 19.

Wahlberg egyik jutalomjátéka...fantasztikusan rászabták a karaktert, és a mellékszereplők is szuperek voltak egytől-egyig. Izgalmas, akciódús mozi...többször nézős. Aprólékosan kidolgozott jelenetek, látványos film!!!

MidoD7   2019. 04. 21.

Negatív kommentek tömkelegét hallottam. Sajnos sok jót nem hallottam a filmről, így már eleve rossz ismeretekkel ültem le elé. Azonban nem kellett csalódjak, tényleg nem volt szimpatikus az egész filmnek a kivitelezése sem.

Filmelemző   2018. 05. 15.

Az IMDb -n 7,2 pontot kapott Antoine Fuqua rendezése, de valójában többet ér. Mellesleg Fuqua készítette a Csalit (2000), a Kiképzést (2001), A nap könnyeit (2003), A támadás a Fehér Ház ellent (2012), a Mélyütést és a Hét mesterlövészt. Tud a pasas ... több»

Bizsu82   2019. 01. 28.

Agyalós film, amiben van fordulat és nem kiszámítható. A történetében van fantázia, nem egy sablonos thriller. Vannak benne laposabb részek, de összességében egy jól összerakott nézhető film.

Danny Glover

A filmben 69 ember veszíti életét.

(Norbi)

95,7 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

61 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)

Az FBI ügynök, aki segíti a mesterlövészt, az egyik jelenetben Che Guevarát ábrázoló pólót visel.

(BSzabina)

Stephen Hunter, a film alapjául szolgáló regény írója Pulitizer-díjas filmkritikus a Washington Postnál.

(BSzabina)

Bob Lee Swagger szerepét eredetileg Keanu Reevesnek szánták.

(BSzabina)

Mark Wahlbergnek tíz kilót kellett fogynia a szerep kedvéért.