Orvlövész

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Mark Wahlberg egyik első felejthetetlen alakítása. Az elejétől a végéig izgalmas és teljesen logikusan követik egymást az események. Mindenkinek ajánlom.

MidoD7   2019. 04. 21.

Negatív kommentek tömkelegét hallottam. Sajnos sok jót nem hallottam a filmről, így már eleve rossz ismeretekkel ültem le elé. Azonban nem kellett csalódjak, tényleg nem volt szimpatikus az egész filmnek a kivitelezése sem.

Thibo84   2016. 09. 02.

Egy pörgős akció film. Nem lehet unatkozni alatta. A történet és a karakterek, mind tökéletes.

Filmelemző   2018. 05. 15.

Az IMDb -n 7,2 pontot kapott Antoine Fuqua rendezése, de valójában többet ér. Mellesleg Fuqua készítette a Csalit (2000), a Kiképzést (2001), A nap könnyeit (2003), A támadás a Fehér Ház ellent (2012), a Mélyütést és a Hét mesterlövészt. Tud a pasas filmeket készíteni, az biztos, bár láthatóan a kommandós, rendőrös akciófilmekre szakosodott inkább (és volt egy western kísérlete is). Az Orvlövész jól sikerült akciófilm lett: pörgős, jól kivitelezett, látványos. Értékelésem simán 8 pont a 10-ből.

sabnock666   2018. 08. 19.

Wahlberg egyik jutalomjátéka...fantasztikusan rászabták a karaktert, és a mellékszereplők is szuperek voltak egytől-egyig. Izgalmas, akciódús mozi...többször nézős. Aprólékosan kidolgozott jelenetek, látványos film!!!

Danny Glover

A filmben 69 ember veszíti életét.

(Norbi)

95,7 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

61 millió dollárból forgatták le a filmet.

(LionelMessi10)