Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Az utolsó műszak (2012)

End of Watch

elekm90   2020. 03. 08.

Egy kemény rendőrdráma David Ayertől megszokott stílusban, realisztikusan előadva. Azért van benne néhány üresjárat, de egyébként egy ütős darab plusz jó ez a Gyllenhaal - Pena páros is. 8/10

dulkap   2015. 07. 08.

Kicsit olyan érzésem van, mintha az utolsó negyed óra lett volna meg először és ahhoz akartak valamit még mellérakni, hogy meglegyen a hossza. De csak ötletek sorozata jutott az eszükbe és ezért nem egy összefüggő filmet csináltak, hanem epizodikus f... több»

Deku   2017. 08. 28.

A története ennek a műnek felettébb egyszerű de ennek ellenére is szerintem átkozottul ütős lett. Nagyon tetszett benne minden pillanat. A színészek kitűnően játszottak.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 30.

Kellemes kis mozi,a plusz pedig az,hogy tudta fokozni a tempót.Izgalmas,és megható film is egyben. Nekem az egyik kedvenc színészem Jake Gyllenhaal,aki itt is hozta a kötelezőt!

harnas1207   2018. 11. 21.

Mikor elkezdtem nézni nem hittem, hogy megéri az időt, aztán percről perce vált érdekfeszítőbbé.

Norbert93   2018. 11. 28.

Nagyon realisztikus és emberközeli, a legjobb zsarufilm ami eddig nálam terítékre került. Nincs benne hatalmas drogszállítmány vagy világmentő akció és pontosan ez adja a lényegét. Két srác akik nem éppen a legjobb szakmát választották, próbálják túlélni és belenyúlni valami olyanba ami nekik magas.

szabomarc   2019. 01. 07.

Nagyon szép történet, engem a vége meghatott. Mindenkinek ajánlani tudom, mély nyomot hagy az emberben szerintem ez a film, függetlenül attól, szeretjük e a műfajt, vagy a két színészt, akik amúgy szerintem remekül játszottak.

A rendőrségi kiképzés része, hogy a résztvevők saját bőrükön tapasztalják meg az elektrosokk hatását. Ezt a két főszereplő is bevállalta.

(SódóGA)

A "badge Bunnies" kifejezés egy létező dolog, azokra a nőkre használják, akiknek imponál az egyenruha.

(SódóGA)

A két főszereplő rendőr beszélgetéseinek jelentős része improvizáció volt.

(SódóGA)

A filmben 326-szor hangzik el a "fuck" szó.

(SódóGA)

A film kedvéért a két főszereplő 5 hónapig részt vett a Los Angeles-i rendőrök munkájában.