Az utolsó műszak

End of Watch

2023.07.19 Lóri Ádámcsik

Brutál

Az egyik legjobb film, ami hitelesen mutatja be a rendőrök életét. Mind a munkahelyi, mind a magánéleti pillanatok megjelennek a filmben. Nagyon reális módon tálalja, hogy miket élnek át a zsaruk (mind fizikailag, mind szellemileg). Néha hihetetlen történetek bukkannak fel a filmben, de a valóság valószínűleg még ettől is bizarrabb! Ha egy izgalmas, jó esti mozit szeretnél látni, ami még veled marad egy-két napig biztosan, akkor nézd meg!

2022.02.15 Képkockák

a nap véleménye

Az évtized legjobb rendőrös filmje

Los Angeles egy veszélyes környékén két rendőr minden nap a veszélynek kitéve, csak egymásra számítva, a szokásos műszakok között véletlen egy nagyobb bűnbandának tesz keresztbe. A film bemutatja a két rendőr műszakjait és a bűnbandák életét. Jake Gyllenhaal és Michael Peña tökéletesen bemutatják, hogy milyen lehet egy bandákkal teli környéken rendőrnek lenni. Nem csak azt mutatják meg, hogy Hollywood mit gondol ezekről a környékekről, és nem is egy rendőrpropaganda a film (ami amúgy Amerikában elég gyakori), hanem egy valóságos képet kapunk a rendőrök életéről mind a munkában, mind a magánéletükben. A kellően érdekes és izgalmas történeten kívül a film elhozza nekünk a Gyllenhaal és Peña párost, ami tökéletesen működik a képernyőn, és a filmet nézve olykor egy egész sorozatot is szeretnénk belőle, de ezt az űrt csak a Harmadik műszak, a Zsaruvér vagy az Újonc pótolhatja. Az elmúlt 10-15 év talán legjobb rendőrös filmje lett, amiben nem nyomozók kapják a főszerepet. Ha még nem tetted, akkor mindenképp nézd meg, de ne egy könnyed akcióvígjátékra számíts, mint amilyen a Bukós szakasz (2017) volt.

2015.07.08 dulkap

Kicsit olyan érzésem van, mintha az utolsó negyed óra lett volna meg először és ahhoz akartak valamit még mellérakni, hogy meglegyen a hossza. De csak ötletek sorozata jutott az eszükbe és ezért nem egy összefüggő filmet csináltak, hanem epizodikus f... Több

Kellemes kis mozi,a plusz pedig az,hogy tudta fokozni a tempót.Izgalmas,és megható film is egyben. Nekem az egyik kedvenc színészem Jake Gyllenhaal,aki itt is hozta a kötelezőt!

2017.08.28 Deku

A története ennek a műnek felettébb egyszerű de ennek ellenére is szerintem átkozottul ütős lett. Nagyon tetszett benne minden pillanat. A színészek kitűnően játszottak.

2020.03.08 elekm90

Egy kemény rendőrdráma David Ayertől megszokott stílusban, realisztikusan előadva. Azért van benne néhány üresjárat, de egyébként egy ütős darab plusz jó ez a Gyllenhaal - Pena páros is. 8/10

2015.08.08 kabel

Egy hihetetlenül valóságos és emberközeli film két rendőr nem mindennapos mindennapjairól valamint személyes kapcsolataikról és családi életükről. A film olyan közeli kapcsolatot épít ki a néző és karakterei között, hogy a filmbeli csavarok tényleg hatással vannak a szemlélőre.

2022.10.10 Erik Csok

Jó kis akciómozi, a mindig fantasztikus Jake Gyllenhaallal. Egy mindennapi történetet kapunk, betekintünk a rendőrök életébe, miként is zajlik a járőrözésük. Izgalmas, jó jelenetek vannak benne. A rendőrös filmek közül kiemelkedő, bár nekem Az utca királyai című film jobban bejött.

2018.11.28 Norbert93

Nagyon realisztikus és emberközeli, a legjobb zsarufilm ami eddig nálam terítékre került. Nincs benne hatalmas drogszállítmány vagy világmentő akció és pontosan ez adja a lényegét. Két srác akik nem éppen a legjobb szakmát választották, próbálják túlélni és belenyúlni valami olyanba ami nekik magas.

2018.11.21 harnas1207

Mikor elkezdtem nézni nem hittem, hogy megéri az időt, aztán percről perce vált érdekfeszítőbbé.

2019.01.07 szabomarc

Nagyon szép történet, engem a vége meghatott. Mindenkinek ajánlani tudom, mély nyomot hagy az emberben szerintem ez a film, függetlenül attól, szeretjük e a műfajt, vagy a két színészt, akik amúgy szerintem remekül játszottak.

2016.04.22 Loborg

Nagyon tetszett ez a film , sokkal jobban, mint amit elsőre remélten tőle. Nem volt szokványos a kamerakezelés (a szereplők maguk is "kameráztak") és a színészek is nagyon jól játszottak, igazán egyedi film.

2015.10.08 AE1205SB

Mintha csak a zord valóságot vitték volna vászonra. Minden pillanatába bele tudja élni magát az ember, hogy sajnos vannak ilyen sötét helyek is. A film témája egyszerű,de annál nagyszerűbben van kivitelezve.

2015.08.12 Rikudou6

Való igaz, hogy láttam már sokkal jobb filmet is. Az is igaz, hogy erősen csak meg akar venni minket a látvánnyal. Fel van turbózva mindennel, de a történet nem üt akkorát-amekkorát kéne. Azonban egynek bőven szórakoztató volt.