Bűnös Louisiana

Bűnös Louisiana

Bad Country

A Bad Country valós eseményeken alapul és Bud Carter (Willem Dafoe) nyomozó történetét meséli el, aki sikeresen rács mögé juttatja a bérgyilkos Jesse Weilandet (Matt Dillon). A férfi nem csak a börtönléttel és nem önként választott 'lakótársaival' kénytelen szembenézni, hanem felesége és gyermeke elvesztésével is. Carternek végül sikerül őt együttműködésre bírnia, ám Weiland informátorként történő alkalmazása igencsak szúrja az FBI szemét.

Rendező: Chris Brinker
Premier: 2014.03.10.
Amy Smart
Neal McDonough
Amy Smart

2018.08.07 TomÁcs

Elég lassan csordogált a film. A közepétől már unni is kezdtem. Voltak benne jó és kevésbé jó részek. Elég tucatfilm.

2016.09.27 hsanya182

Eléggé B-filmes érzés, elég gyenge "akciófilm". Az a tipikus bűnbanda leleplezős film, rendőri szövetkezés bandataggal, majd jön a dráma, és végül mindenki megkapja jutalmát. Erőssége az, hogy megtörtént eseményt dolgoz fel, kegyetlen igazság, erőszak. Max ezért érdemes megnézni egyszer.

2015.07.29 fagitta

Féltem, hogy túl csöpögős lesz, de pozitívan csalódtam a filmben. Jól egyensúlyoz dráma és akció közt. Igaz történet az alapja, ami miatt még jobban megfogott.

2017.12.01 indingo

Borzasztóan egyszerű az eleje, már-már bántó. Egyszerű mint egy bot, az első 30 percben alig történt valami, nagyon untam, bele is aludtam.

(2019. 02. 17.)
Bad Country (2014)
Megtekintés: Eszméletlen jó mozi is lehetett volna belőle, ha nem ennyire tévéfilmes a megvalósítás. Több
A bosszú nevében
2021