Lidérces álmok

Bad Dreams

Idehaza a Guild Video forgalmazásában lett kiadva videokazettán.Szerző: Kóborló

A mozikban egy 80 perces változata került bemutatásra, majd amikor kiadták először a filmet videokazettán, ott már egy 84 perces változata volt látható, amin már láthatóak voltak azon véres jelenetek is, amiket a mozis változatából ki kellett vágniuk.Szerző: Kóborló

A filmhez készült egy alternatív befejezés is, amit viszont végül semmilyen formában nem mutattak, csupán a rendező, Andrew Fleming beszélt a film dvd audiokommentárában. Szerző: Kóborló

A filmvégi stáblista alatt halható Guns N' Roses - Sweet Child O Mine dalánál, jelenetek lettek volna a filmből a stáblista alatt, csakhogy ezt a legendás rockzenekar frontemberének, Axl Rose barátnőjének (Erin Everlynek) nem tetszett és így végül csak a dal hallható a stáblista alatt.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének Andrew Flemingnek sok jelenetet ki kellett vágatnia a kész filmből, hogy az amerikai korhatár besoroló bizottsága, ne a legmagasabb X-es besorolással lássák el a filmet.Szerző: Kóborló

A híres filmrendező James Cameron több alkalommal is meglátogatta a film felvételeit, hogy hasznos tanácsokkal lássa el Andrew Fleming rendezőt.Szerző: Kóborló

A film rendezője Andrew Fleming kimondottan ellenezte hogy a filmvégi stáblista alatt, a Guns N' Roses - Sweet Child O Mine dala szóljon, de a film egyik stúdióvezetője, ragaszkodott ehhez.Szerző: Kóborló

Andrew Fleming rendezői debütálása.Szerző: dulkap