Bajirao Mastani

Egy történelmi alapokon nyugvó romantikus film az egykori hindu birodalom tábornoka, Baji Rao I és a muszlim hercegnő, Mastani szerelméről.

(hp)
Ranveer Singh
Priyanka Chopra
Priyanka Chopra

2016.10.18 e-batta

Valami hiányzik...

Van amivel meg voltam elégedve, van amivel nem. A korhű díszletek, jelmezek, jelenetek kielégítették a kosztümös filmek utáni olthatatlan vágyamat (egyre kevesebb ilyet csinálnak, bár az utóbbi időben elmozdulni látszanak a dolgok), a dialógok némely... Teljes kritika

Dimple Kapadia, Shabana Azmi és Supriya Pathak is esélyes volt Bajirao anyjának szerepére, mielőtt Tanvi Azmi kapta volna meg.Szerző: e-batta

A film egyik fontos jelenetének forgatásán, ahol nak azt kellett volna mondania: Tumcha Nem chukla ho, Bajirao! (Teljesen elvétetted a célt, Bajirao!), a színész folyton eltévesztette a szövegét, és ezzel elérte, hogy Sanjay Leela Bhansali teljesen kiboruljon.Szerző: e-batta

Sanjay Leela Bhansali felkérte Daksha Sheth-et, hogy segítse Ranveer Singh-et és Deepika Padukone-t a Kalaripayattu, egy ősi indiai harcművészet elsajátításában, de Sheth még különórákat is adott Padukonénak a kathak-táncból.Szerző: e-batta

n akkor volt a nyomás, hogy az egyik forgatási napon dührohamot kapott, a stáb megkérte, hogy vegyen ki egy napot, másnap visszatért a forgatásra, és elnézést kért a csapattól.Szerző: e-batta