Denevérek

Denevérek

Bats

Dr. Sheila Caspert egy érdekes denevércsapat kivizsgálására hívják egy vidéki kisvárosba. A zoológus megfigyeléseinek eredményeként kiderül, hogy ez a faj nem átlagos és agresszivitása miatt igenis komoly veszélyt jelent az emberre. Az is napvilágot lát, hogy a bőregerek egy titkos kutatóintézetből szabadultak el.

(erare)

Rendező: Louis Morneau
Író: John Logan
Premier (HU): 2000.12.14.

2024.01.06 Jocpappa

10/4 – nézhető, de nem kihagyhatatlan trash

Szokásos kisállatoktól félős kreténség, de viszonylag nézhető kategória. (Természetesen csak trash filmekhez mérten.) Energiát fordítottak egy kis városi denevércsócsára, és egy jó kis denevérgyújtogatós jelenetre is futotta. Nem túl szórakoztató, de legalább nem spórolták ki teljesen a vicsorgó gumidenevéreket.

2023.03.10 Kóborló

A Denevérek egy B-vonalas állatos horrorfilm

Lou Diamond Phillips, Dina Meyer és Bob Gunton színészek nevei hallatán akár még egy kimondottan fogyasztható állatos horrorfilmként is tekinthettem volna elöljáróban a Denevérek című alkotásra, de hogy ez végül mégsem így lett, arról legfőképpen a f... Teljes kritika

2018.11.28 Márton

Egy alul értékelt trash-film a 90-es évek végéből!

Jómagam már elég régóta kedvelem a horrorfilmeket, ezért nagyon nem is szoktam úgy válogatni közülük miszerint hogy ez most régen készült, vagy esetleg az elmúlt pár évben látott e napvilágot, nem! Sokkal fontosabb számomra az a tény, hogy milyen han... Teljes kritika

A film forgatását 1998. november 23-án kezdték meg, és 1999. május 8-án fejezték be.Szerző: Kóborló

Eredetileg több humort tartalmazott a forgatókönyv, de ezt végül a gyártó stúdió kérésére elhagyták.Szerző: Kóborló

A film eredeti címe Blood Moon lett volna, de ezt végül lecserélték.Szerző: Kóborló

Eredetileg Mexikóban szerették volna leforgatni a filmet, de végül az amerikai Utah-ban készítették el. Szerző: Kóborló