Szerelemre hangszerelve

Begin Again

2015.03.31 J.Hunt

A film azt meséli el, hogy a boldogsághoz nem szükséges állandóan őrülten szerelmesnek vagy irigylésre méltóan sikeresnek lenni. Egy nézhető giccsmentes romantikus film.

2015.02.21 makikaki

egész sajátos hangulatú és megoldású film, semmiképp se lehet rámondani, hogy szokványos. Keira bájos, mint mindig, és Mark akármilyen szerepben is tetszeleg, még mindig szexi. Fordulatos, szórakoztató, és tele tele jó zenével. Tetszett az idősíkok v... Több

2015.12.27 kodin1

New York mesés hangulatot biztosít a filmnek és a daloknak, de az egész valahogy mégsem üt akkorát, mint amit elvártam volna. Nincs gond sem a zenével, sem a színészekkel, de a sztori időről időre ellaposodik, és a film elkerülhetetlenül unalmas lesz. Mindent összevetve ez olyan langyos víz, teljesen átlagos. Többet vártam.

2015.07.16 Durran

John Carney pörgős és vicces romantikus komédiája nem a savanyú kritikusoknak való, hanem nekünk, nézőknek. Amit ez a film tud, azt sok más hollywoodi komédia megirigyelheti. A remek rendezés mellett külön kiemelném a filmzenét és káprázatos képi világot. Minden romantikus lelkű nézőnek melegen ajánlom!