Szerelemre hangszerelve

Begin Again

2020.09.14 VvV

Nekem annyira megtetszett a film, pontosabban annak zenéi, hogy a CD-t is be kellett szereznem. Fülbemászó, remek dallamok. A történet is izgalmas volt.

2016.07.15 ArpiHajdu és Réci

Nagyon tetszett a film, pedig a romantikus vígjáték nem a kedvenc műfajom. Nagyszerű zenék, Keira Knightley és Mark Ruffalo is a kedvenc színészeim közé tartozik, nagyszerű zenék vannak benne, az pedig különösen tetszett, hogy nem az a tipikus love story végkifejlettel operál. Igazi feel-good mozi, mindenkinek javaslom!

2018.01.01 indingo

Nagyon helyes történet, ami nem is a szerelemről szól, inkább a szeretetről és az emberi kapcsolatokról. Remek, fülbemászó dallamok csendülnek fel benne.

2017.07.24 Deku

Zseniális film volt ez, Mark Ruffalo nevét meglátva azonnal tudtam, hogy én meg akarom nézni ezt a filmet. Nem kellett csalódjak, igazán jópofa és egyedi a történet.

2019.10.23 dailyfilmsan

Láttam már jobb romantikus vígjátékot, viszont nem mondhatni a filmre hogy pocsék. Meg tudott nevettetni és nem tolta túlságosan a csöpögős romantikus részleteket. Inkább megmaradt a minimumnál és inkább a zenére összpontosított. Ami nagyon nem passz... Több

2020.04.11 elekm90

Igazi feel-good film, jók a zenék és az, ahogy a 2 központi karakter kapcsolata fel van építve, emelett Mark Ruffalo alakítása is tetszett. A magyar cím egyébként nem túl találó, a szerelem az egyik, de nem a film központi témája.

2018.08.10 TomÁcs

Remek zenékkel tarkított szerelemes film.

2017.07.28 Lonka

Nagyon jól felépített film volt. Tetszettek az igényesen megírt dalok, nagyon dallamosak voltak nem csak kitöltő szerepük volt. A története érzelmes és a szereposztása is nagyon különleges.

2015.05.10 Curacao86

Magával ragadó, akár egy jól megírt és előadott zene. Lassan elindul, fokozatosan ível felfelé refrénjeivel, miközben nem laposodik el és folyamatosan meglep, elkápráztat, talán megríkat, amíg kiteljesedik. Zseniális, eredeti, kedves, szeretni aló romantikus vígjáték (a jobbik fajtából! :)

2016.09.28 Greeta

Kellemes szombat délutáni filmecske, remek zenékkel. A története is vállalható és Adam Lavint jó volt egész estét filmben látni.

2016.06.19 Timcsi

A zenék benne pazarul szólnak, habár a története nem nagy durranás, de ettől függetlenül élvezhető alkotás.

2017.06.29 Olivér Rózsa

Tök kedves kis zenés film. Általában nem szeretem a zenéseket de ez béjöttt. A betétdalát még mostanában is van hogy meg meg halgatom. Ajánlom mindenkinek!

2016.04.30 Leoni

Nagyon kedves, kellemes, érzékeny film, amelyben a zene szeretete köré épül a történet, és az újrakezdésről szól. Keira-nak nincsen nagy hangja, de nem is olyanok a dalai, amiben ez baj lenne. John Carney szerintem megint hatalmasat alkotott, ezúttal... Több

2015.08.12 Rikudou6

Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a jelenetek is elég laposak, erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.