Rossz kisfiú

Behaving Badly

2020.12.14 sptt

Első körben azon gondolkoztam, hogy milyen céllal készült ez a film. Aztán azon, hogy egy Elisabeth Shue, Mary-Louise Parker, Heather Graham hogyan adhatta a nevét egy ilyen filmhez. Vélhetően nem a hatalmas pénzért, mert a film iszonyatos számokat hozott, a büdzsé összesen 3M$ dollár volt. Akkor miben hittek, az Oscarban? 4/10

2016.07.04 erare

Rém gyenge és egyáltalán nem vicces film a kamaszok legtipikusabb esetéről, amikor az új+lúzer+csúnyácska fiú szerelmes lesz a menő+dögös+belevaló iskolakedvenc csajba. Avagy: hogyan találjuk meg gatyánkban a golyóinkat nagy hirtelen. Amerikai pitékh... Több

2017.04.10 indingo

Azt mondanám rá, hogy jellegtelen. Megnézi az ember, de 5 perc múlva már el si felejti. A fúcska nem is volt valami túl vonzó, hogy a szomszéd anyuka rávesse magát.

2017.05.23 Szilonka

Kicsit jellegtelen a film, nincsenek benne karakterek és valamire való párbeszédek sem. A története béna, ráadásul még nem is vicces.

2017.10.21 Bazzzsi

Nat Wolff az egyik legtehetségesebb feltörekvő színész, de ez a film nem egy nagy szám. Nem tartom hitelesnek és semmi különleges sincs a történetében.

2019.03.20 Timcsi

Erőltetett és nem valami izgalmas történetű film. Színészi játék nulla.

2016.01.20 vertigo

Nekem tetszett. Vicces volt és szórakoztató. Élveztem minden percét.

2016.08.05 Timike

Egyszer meg lehet nézni, nem okoz sérülést. Én amúgy is nagyon kedvelem Nat Wolff-t.

2016.08.23 beus1987

Szürreális történet, nem érzetem valósnak. Nem tetszett. A felnőtt anyának, pont a szomszéd hülye gyerek kell.