Rossz kisfiú (2014)

Behaving Badly

sptt   2020. 12. 14.

Első körben azon gondolkoztam, hogy milyen céllal készült ez a film. Aztán azon, hogy egy Elisabeth Shue, Mary-Louise Parker, Heather Graham hogyan adhatta a nevét egy ilyen filmhez. Vélhetően nem a hatalmas pénzért, mert a film iszonyatos számokat hozott, a büdzsé összesen 3M$ dollár volt. Akkor miben hittek, az Oscarban? 4/10

erare   2016. 07. 04.

Rém gyenge és egyáltalán nem vicces film a kamaszok legtipikusabb esetéről, amikor az új+lúzer+csúnyácska fiú szerelmes lesz a menő+dögös+belevaló iskolakedvenc csajba. Avagy: hogyan találjuk meg gatyánkban a golyóinkat nagy hirtelen. Amerikai pitékh... több»

indingo   2017. 04. 10.

Azt mondanám rá, hogy jellegtelen. Megnézi az ember, de 5 perc múlva már el si felejti. A fúcska nem is volt valami túl vonzó, hogy a szomszéd anyuka rávesse magát.

Szilonka   2017. 05. 23.

Kicsit jellegtelen a film, nincsenek benne karakterek és valamire való párbeszédek sem. A története béna, ráadásul még nem is vicces.

Bazzzsi   2017. 10. 21.

Nat Wolff az egyik legtehetségesebb feltörekvő színész, de ez a film nem egy nagy szám. Nem tartom hitelesnek és semmi különleges sincs a történetében.

Timcsi   2019. 03. 20.

Erőltetett és nem valami izgalmas történetű film. Színészi játék nulla.

vertigo   2016. 01. 20.

Nekem tetszett. Vicces volt és szórakoztató. Élveztem minden percét.

Dylan McDermott
Dylan McDermott
Lachlan Buchanan
Nate Hartley
Nate Hartley
Selena Gomez

A film összbevétele 422 697 dollár volt (imdb.com).

A film már 2012-ben elkészült, azonban csak két évvel később jelent meg a VOD-szolgáltatók kínálatában.

A Rossz kisfiú Ric Browde 2000-ben megjelent While I'm Dead Feed the Do című önéletrajzi regényén alapszik.

A film címe eredetileg az alapjául szolgáló könyv (While I'm Dead Feed the Dog) nyomán Feed The Dog lett volna. 2012-ben a címet Parental Guidance Suggested-re, majd Behaving Badly-re módosították.

A film forgatása a John Burroughs Középiskolában zajlott Los Angelesben 2012 augusztusában.

A Rossz kisfiút sem az Egyesült Királyságban, sem az USA-ban nem vetítették a mozik.

A filmet igen negatívan fogadták a kritikusok. A RottenTomatoes kritikaösszesítő portálon mindössze 0 százalékon áll.