Look Away

A középiskolás Maria élete a feje tetejére áll, amikor helyet cserél rosszakaratú tükörképével.

(Varga_Júlia)

Ország: Kanada
Premier: 2018.10.12.

2023.09.08 LookAway

Nem értettem a film legvégét

Nagyon tetszett a film végig lekötött és a vége volt a legizgalmasabb. Alig vártam kiderüljön mi lesz a vége. Először azt hittem meghalt az egyikük mert az apjukat megölte. De a végén nem értettem, hogy akkor most mindketten ott feküdtek? A tükörben maradt Maria meg Airam is?

2019.01.05 pj19

Nekem bejött ez a film.Elég jó történet és színészek.Kellemes kis film a havas délutánokra!Nézzétek meg bátran,mindenkinek csak ajánlani tudom!

2019.05.10 BoBamburg

Elösször azt hittem valami kiscsajos Young-adult horror lesz, (és bár ugyan nem álltam messze a valóságtól) de végülis kellemesen csalódtam. Habár semmilyen téren sem nyújt túl sokat a film, egy egész kellemes misztikus soft-horror. Játékidőn egy kic... Több

2021.11.08 Akelás

Teljesen vállalható film volt, nem hozott sok újdonságot, de valahogy mégis lekötött. Ahogy haladt előre a történet, úgy kezdett egyre jobban érdekelni, hogy mit hoznak ki belőle a végére. Lehet, csak az utóbbi időben ért sok csalódást okozó horror mondatja velem, de tetszett ez a film.

(2020. 06. 24.)
Kinek ajánljuk: Pszichothrillerek, pszichohorrorok kedvelőinek, akiktől nem áll távol a tinédzser lányok lelki vívódásainak ábrázolása. Több