Hatalmas kis hazugságok

Big Little Lies

2017.07.24 Lonka

Nagyon kedvelem a mini sorozatokat, mert jobb esetben egy jól kidolgozott filmet kaphatunk. Nem kell éveket várni egy normális befejezésre. Izgalmas sztori volt ez remek színészekkel a középpontban.

2017.12.09 Greeta

Teljesen nőközpontú sorozat, érdekes bár sejthető összekapcsolódásokkal a legvégén. Remek alakítások vannak benne és sok kérdést felvetett bennem. Nicole Kidman karaktere volt a legérdekesebb.

2019.01.21 Timcsi

Picit túl lett hypolva. A története ezért nem akkora nagy szám. A hazugságok igazából talán kettő volt.

2019.05.04 petraszab

Az első pár rész jól építkezett és a képernyő elé szegezte a nézőket, de utána leült. Picit több titok, rejtély elfért még volna a történetben.

2018.05.25 Gigi

Eddig két ismerősömnek ajánlottam ezt a sorozatot, de mindketten azt mondták, hogy elkezdték nézni, de abbahagyták, mert nekik nem jött be. Értem én, hogy ízlések és pofonok, de akkor is. Ez egy jó sorozat. Nem kell tőle himalájai magaslatokat várni,... Több

2017.09.20 SzFa

A cím és a leírás tetszett, még a kedvenc színészeim egyike is benne van, de számomra még is unalmas volt. A sztori tetszett volna, de egyszerűen nem bírtam ki, hogy beinduljon. Talán majd egyszer végig nézem.

2020.10.15 belavagyok

Különleges szereposztású film, számos erős női karakterrel a címszerepben. A története is érdekes, olykor felkavaró és elgondolkodtató.

2020.09.10 HanGa

Picit lehetett volna pörgősebb, némely jeleneten majdnem elaludtam. Maga a történet érdekes volt.

2023.03.26 trixxy

Nehezen álltam neki, mert első gondolatom az volt, hogy biztosan azért kell ilyen ütős szereplőgárdát behúzni, mert ezzel ellensúlyozzák a történet semmilyenségét. De szerencsére nem így lett. Szuper sorozat, fordulatos, izgalmas (bár kissé lassú a t... Több

2020.11.13 Bakó Zoltán

Sunyin és szelíden az agyadba mászó

Ha csak a trailert nézi az ember, vagy a szereplőgárdát, esetleg a rövid ismertetőket, akkor egy idilli városkában játszódó drámára számít. Nos, ennél nagyobbat nem is tévedhetne... Liane Moriarty thrillere nem szokványos. Kis adagokban kapjuk az információkat, a tetejére nyomva egy kis feszültséget habként. Eleve nincsen áldozat sem, nemhogy gyilkos a képben. Van a haláleset, amiről semmit sem tudunk. Ezt bontja ki az első évadban a sorozat, majd az okokat és a szereplők hátterét ismerhetjük meg jobban a másodikban. Meryl Streep zseniálisan tenyérbemászó anyós. Hiába alakít mindenki kiválóan, hiába Nicole Kidman és Alexander Skarsgard Golden Globe-díja, és hiába csak a 2. évadban szerepel, nálam ő viszi a prímet. A bűntény – mert természetesen nem baleset történt – nem csavaros. Sőt, faék egyszerűségű. Viszont az, ahogyan eljutunk a felismerésekig, ahogyan tálalják, az zseniális. A női szereplőket nem mindig szeretjük, általában MS P!TSA a legtöbb. Persze, ez csak az álarc, amit képletesen, majd a csúcsponton is magukra öltenek. Emberek – nők, anyák és feleségek ők is. Vannak vitáik, csalnak vagy megcsalják őket, hazudnak és lebuknak. A felszín alatt is sablonos napjaikat élve jutnak el sorsfordító estéjükig, amely mindent megváltoztat. Örök szövetségre lépnek, mert nincs más választásuk.

2019.01.16 lauralaura

Úristen mennyire jó mini sorozat volt ez! Az első résszel még úgy voltam, hogy nem rossz, de nem biztos, hogy folytatom. Aztán a második, az ilyen hmm, lehet lesz valami. És aztán részről részre egyre és egyre jobban nem bírtam egy helyben ülni. Nekem valahogy nagyon izgalmas volt. Meg na, ez ilyen csajos sorozat.

2018.08.05 varkonyiildi

Rég óta tervezem megnézni a sorozatot. A minap néztem meg az első évad első részét és nagyon tetszett. Annak idején a Született feleségekről is jó volt a véleményem, de ez azt is felülmúlja.

2020.04.13 szanko

Azért néztem meg, mert mindenkitől azt hallottam, hogy milyen jó, mindenképp látni kell. Érdekes a cselekmény, a végkifejlet szépen lassan bontakozik ki. A hangulata nem rossz, és vannak benne kifejezetten jó képek is. Tetszettek a különböző vágások és jók a zenék. Engem is némiképp a Született feleségekre emlékeztetett.

2017.04.14 bahhama

Az HBO -n most ment le a sorozat, izgalmas, érdekes, jó karakterekkel, sok titokzatossággal. Nekem túl sok volt benne a vibrálás, emiatt nem is élveztem annyira, de mindenképpen ajánlom, jó bepillantást ad a felső tízezer életébe.