Hatalmas kis hazugságok

Big Little Lies

2023.04.17 dandelion1983

Az első évad nem fogott meg annyira, elég felszínes, a karakterek nincsenek annyira kidolgozva, és az egész egy gyilkosság köré épül fel, aminek a körülményei nem igazán izgalmasak. Persze a színészgárda hibátlan, már miattuk érdemes megnézni a soroz... Több

2018.12.03 mamiéstöti2

Izgalmas sorozat, mindenképp leköti az ember figyelmét és izgatottan várja, hogy mi lesz a megoldás illetve hogyan jutnak el odáig.

2022.08.17 JRD

Semmi nem az, aminek látszik. Mindenkinek van valami szennyese. Egy kicsit Született feleségek, egy kicsit krimi, egy kicsit lélektani dráma remek színészekkel és jó rendezéssel. Kidman és Skarsgard alakítása pedig egyszerűen lenyűgözött. A sorozat ... Több

2017.11.13 indingo

Utólag átgondolva a sorozatot nem volt valami látványos a története és sok minden nem történt, mégis elég jól keverték a szálakat, mert mindezek ellenére is egy olyan sorozat volt, ami előtt izgatottan ült le az ember.

2022.08.28 Klauka89

Egy ötös skálán négyes, mert jók voltak a szereplők, megvolt a feeling, a zene, volt története, de mégis hiányzott valami plusz. Egyszer simán nézhető sorozat, sőt most a könyvet olvasom. Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Laura Dern, Zoe Krawitz és S... Több

2017.04.08 ArpiHajdu és Réci

Jó kis sorozat

Mindezidáig még nem vetettem bele magam a minisorozatok világába, de a Hatalmas kis hazugságok mégsem hagyott nyugodni. Ilyen szereplőgárdával azért elég jó esélyekkel indult, s szerencsére nem is kellett csalódnom benne. A történet már a legelejétől... Teljes kritika

2017.08.21 Deku

Nagyszerű volt látni a jobbnál jobb színészeket a listán és ez magához is vonzott engem. Maga a történetek könnyedek és szórakoztatóak voltak. Nagyszerű választás volt.

2017.05.26 Szilonka

Érdekes és fontos kérdéseket feszeget a film. Nem valami pörgős és sok minden nem történik benne, de egy élvezhető sorozat. Kíváncsi vagyok a2. évadra is.

2022.02.05 harnas1207

Nem én vagyok a célközönség, ezt el kell ismerni. Született feleségek, komolyabb kiadásban. Erős női sorozat, melynek lezárását, már az első rész után tudni lehet. Azaz sajnos egy harmatgyenge csavar köré építik fel az egészet. Ennek ellenére van egy erős színészi gárda, sok dráma és még több csacsogás.

2019.07.27 MP170506

Nagyon jól felépített sorozat. Nem egy gyors cselekményű történet, de mégis leköti a néző figyelmét. A színészek alakítása kiváló, remélem lesz még folytatás.

2019.08.25 Ms. Akárki

HBO sorozatai közül a kedvencem az első évad. Igazi Bábeli zűrzavar érzelmileg az összes karakterrel a történet. Eléggé sötét és lehangoló a végkimenetele a sorzatnak. Nicole Kidman karaktere volt a kedvencem.

2017.10.23 Bazzzsi

Már a cím is megér pár szót. Hatalmas kis ... érdekes oximoron. Tetszik, hogy nem egy filmet készítettek a népszerű könyvből, hanem egy sorozatot. Valahogy így jobban átjön a légkör.

2018.04.18 TomÁcs

Teljesen mást vártam a sorozattól. Olyan sok titok nem volt benne. A karakterek érdekesek, elég furcsa párok vannak benne. A nagy poénokat lelőtték, nem tudom mi lesz a 2. évadban.

2018.11.01 VvV

Összességében tetszett a sorozat, de teljesen mást vártam. Eléggé minimál a története inkább a lelki dolgokon van a hangsúly.