Bikanyak

Berto49   2017. 08. 28.

Belga (elég ritkán látható alkotás ebből az országból) film, a legjobb külföldi film Oscarjára javasolták, de nem kapta meg. Elsőfilmes rendező munkája, szerintem túlbonyolított, és tudom, hogy a sötétség – néha az élvezhetetlenségig – művészileg tudatos, de az érthetőség rovására megy. Sokan dicsérik a főszereplőt, Matthias Schoenaerts, aki hatalmas mennyiségű izomtömeget dolgozott magára a film kedvéért, én nem találtam különösebbnek a játékát. Egy kamasz heréit összezúzták, hormonokkal és edzéssel férfiassá változtatta magát, de legbelül kamasz maradt.

szaka123   2016. 01. 22.

Oscar jelölt alkotás. Nem egy pörgős akció film, de aki szereti az ilyet, az nézze meg. Matthias Schoenaerts nagyszerű színész, amit itt is bizonyít. A hangulat elég nyomasztó, főleg a gyerekkori visszaemlékezések sokkolnak! Egyszer mindenképp, de akár többször is nézhető!

Frank Lammers
Matthias Schoenaerts

A film összbevétele 362 607 dollár volt (imdb.com).

Matthias Schoenaerts 13 kg izmot szedett fel a hitelesség kedvéért.

(Kirana80)