Bikanyak

Rundskop

2021.10.17 dandelion1983

Matthias Schoenaerts miatt néztem meg a filmet, mert bámulatos színésznek tartom. Nagyon erős darab, nem is tudnék mást elképzelni a főszereplő helyére, aki ilyen erővel tudna hatni ránk. A film végig nyomasztó, depresszív hangulatú, meg is viselt. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

2017.08.28 Berto49

Belga (elég ritkán látható alkotás ebből az országból) film, a legjobb külföldi film Oscarjára javasolták, de nem kapta meg. Elsőfilmes rendező munkája, szerintem túlbonyolított, és tudom, hogy a sötétség – néha az élvezhetetlenségig – művészileg tud... Több

2016.01.22 szaka123

Oscar jelölt alkotás. Nem egy pörgős akció film, de aki szereti az ilyet, az nézze meg. Matthias Schoenaerts nagyszerű színész, amit itt is bizonyít. A hangulat elég nyomasztó, főleg a gyerekkori visszaemlékezések sokkolnak! Egyszer mindenképp, de akár többször is nézhető!

2020.11.12 elekm90

Nem könnyű darab, egy érdekes dráma/gengszterfilm keverék. Matthias Schoenaerts, mint a legtöbb filmjében, itt is leuralja a jeleneteit, elképesztő jelenléte van. Ami eleinte zavart, az a sok szereplő és cselekményszál, kellett egy kis idő, mire összeállt, hogy "ki kivel van".