A hálószobában

KatalinGulyas1982   2017. 06. 21.

Nem vontatott- életszerű. Bár, akinek a vérmérséklete más, annak valóban lassú lehet, ahogyan ezek az emberek lassan jönnek ki a sodrukból. A film zseniális, úgy, ahogy van.

Gwen   2016. 04. 20.

A fura végét leszámítva egészen jó film volt. Habár voltak időszakok, amikor majdnem feladtam, annyira vontatottnak éreztem. Kiváló szereposztás; a két főhős nagyon jól átlényegült a szerepbe!

Sniper   2016. 02. 10.

Szerintem ez egy remek filmdráma, nagyon nehéz volt ugyan végignéznem, de kitartottam. Szinte belső feszültség keletkezett bennem, ahogy a férfi és a nő kapcsolatát, kínlódását néztem. Kiválóan sikerült a rendezőnek lefestenie, de ehhez kellett egy jó alaptörténet, egy jó szkript is. Sok türelemmel rendelkező egyéneknek ajánlom megnézésre.

William Mapother
Tom Wilkinson
Tom Wilkinson
Nick Stahl
Nick Stahl

A filmet Maine állam (USA) több városában forgatták.

Öt Oscar-díjra jelölték a filmet, azonban egyiket sem tudta díjra váltani.

Sissy Spacek saját kezűleg díszítette fel azt a házat, ahol a karaktere él.

Tizenötször kellett felvenni azt a jelenetet, ahol Sissy Spacek felpofozza Marisa Tomei-t. A filmbe végül, a legelső felvétel került be.