Pókerarcok

iq.csabi   2018. 11. 09.

Rendkívül jó krimi! Aki szereti a pókert, annak azért is tetszeni fog, de aki nem annak is érdekes és jó film lehet.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Az egyik legjobb pókeres film nem csak pókereseknek! Megfogott ez a különleges atmoszféra és az,hogy akárcsak a filmbeli karakter én is egy javíthatatlan álmodozó vagyok és egy ilyen film mindig kellemes érzéseket kelt bennem. Eszembe juttatja milyen... több»

pisti18   2015. 03. 01.

A pókeres kultfilm, mely a mai fiatal profik egyik fő inspirálója volt annó. Szerintem zseniális mozi, mindenkinek csak ajánlani tudom. 10/10

Vitya   2015. 05. 03.

Ez a közel 20 éves film, még mindig ott van! Ma is nézhető időtálló film csupa jó színésszel. Izgalmas dráma, érdemes megnézni, a színészek alakítása meggyőző!

Riot   2016. 07. 01.

Ez egy teljesen jó film, csodálom, hogy eddig nem is tudtam róla. Edward Norton és Matt Damon alakítása is említésre méltó. Azt hinné az ember, hogy nem lehet sokat kihozni egy zsugás filmből, de ez nem igaz. A film minden tekintetben rendben van. Izgalmas, tele van váratlan fordulatokkal és poénokkal. Csak ajánlani tudom!

Pumpu   2014. 11. 11.

Nem a legerősebb film, amit valaha láttam, de meg lehet nézni. Az átlagostól egy kicsivel talán jobbnak mondható, egészen jóízű hangulatot sikerült teremtenie a rendezőnek. A játéktermek mind igényesek, jók a beállítások, és az operatőri munka is kim... több»

Edward Norton
Matt Damon

Edward Norton többször is elrugaszkodott az eredeti szövegkönyvtől, és inkább improvizált.

(ps)

A forgatókönyv szerint Féreg dohányos, de Edward Norton nem volt hajlandó cigarettázni.

(ps)

Howard Stern egyik interjújában elhangzottak szerint a film története Norm MacDonald életén alapul.

(ps)

A film elején Mike pénzt vesz ki Doyle Brunson: Super system című könyvéből. Mike később többször is idéz a könyvből.

(ps)

Neve Campbell visszautasította Jo szerepét.

(ps)

A forgatás szinte teljes egészében New Yorkban zajlott, kivéve az egyetemen játszódó jeleneteket, melyeket Newarkban forgattak.