
Vélemények (8)
Felejthető történet, elcsépelt sablonokkal és szájbarágós mondanivalóval. Több szót nem is érdemel.
Fájdalmasan sablonos. Kemény katonának megint beraktak egy kisebb termetű nőt. Veszélyes, mint a kiscsirke géppisztollyal. A mozgásán nagyon látszik, hogy semmi köze nem volt soha ilyesmihez. Az utolsó percben való kiderülés, a sikátorban futó emberr... Több
Bár csakugyan egy konvencionális akciófilmről van szó, azt azért leszögezném, hogy nagyon jó köntösbe van csomagolva a koncepció. Szerintem kell az ilyen, hogy ne csak az üres akciózás legyen...
Kifogástalan akciófilm. Jó az atmoszférája, a dinamikája, a színészek is nagyszerűek. Lerántja a leplet a korrupcióról, és mindezt úgy teszi, hogy a durvasága ellenére is képes szórakoztatni.