Videók

Egy maroknyi kalandszerető ember, sok kihívással szembenézve, úgy dönt, hogy levadásszák a kincset, amely elveszett útban India felé.

(e-batta)

Rendező: Anthony D'Souza
Forgatókönyvíró: Anthony D'Souza, Mayur Puri
Ország: India
Premier: 2009.10.16.

2016.11.28 e-batta

Követi a sikerfilm receptjét, mégis gyengére sikerült

A filmben minden megvan, ami egy sikerfilmhez kell, mégsem lett sikeres. Én sem tudom, hogy miért, de Akshay Kumar 2009-es filmjeihez képest gyengére sikeredett. Pedig a Bahamákon játszódik, kék óceán, bátor búvárok, gyönyörű nők, napfény, pálmafák, ... Teljes kritika

Akshay Kumar azt nyilatkozta, hogy ő a gazember a filmben és Sanjay Dutt a hős. Valójában Akshay karaktere nem ennyire egyértelmű.Szerző: e-batta

A motoros kaszkadőrjeleneteket az erdőben nehezítette a sár és a fű, a kaszkadőrök nehezen tudták egyensúlyban tartani a motorokat. A felrobbanó motorkerékpárt pedig két részletben kellett leforgatni a rossz időzítés és ütközés miatt.Szerző: e-batta

A legutóbbi súlygyarapodása miatt Sanjay Dutt egyes víz alatti jeleneteit búvármez helyett ruhában és pólóban vették fel.Szerző: e-batta

Zayed Khan ragaszkodott ahhoz, hogy maga csinálja meg a kaszkadőrjeleneteket.Szerző: e-batta

A csúcspontot jelentő víz alatti akciójelenetek forgatásán, az elsüllyedt hajó egy rozsdás fémrészébe annyira beverte a fejét Akshay Kumar, hogy vérezni kezdett. Mivel cápák voltak a közelben, mindenki pánikba esett, de idejében kimentették a kaszkadőrök. Akshay kész volt újravenni a jelenetet, de a rendező ragaszkodott ahhoz, hogy sikeres volt a felvétel.Szerző: e-batta