Könyvklub: A következő fejezet

Book Club: The Next Chapter

2024.04.01 szanko

Könnyed, szórakoztató

Egy könnyed, lightos filmet kerestem esti kikapcsolódáshoz. Annak teljesen megfelel. Csajos, szórakoztató film, néhol jó beszólásokkal, vicces jelenetekkel. A műfajában szerintem jó.

2023.08.07 dandelion1983

Bevallom őszintén, az első rész nem igazán tetszett, de a szereplőket nagyon szeretem, így adtam egy esélyt a második résznek. Nekem ez jobban tetszett, mint az első. Nyilván fergeteges humorra, nagy történésekre itt sem szabad számítani, de mégis me... Több

2023.07.07 Dorkateo

Az első részre négy csillagot adtam, mert hozza a klasszikus női vígjáték minden fontos elemét, szerethető és szórakoztató. Várható volt, hogy a második rész nem tud ennél többet nyújtani, s ez így is van, a nosztalgiafaktor miatt adtam rá három csillagot. Nem rossz, de az első rész nélkül halovány lenne.

2023.05.31 Gábor390920

Délutáni vagy esti kikapcsolódáshoz szuper film. Az első részt kicsit vontatottnak éreztem, ennél a résznél viszont pörgött a cselekmény, és a poénok is rendben voltak (bár néha kicsit túltolták). Összességében szórakoztató volt.

2023.11.01 Fikatours_blogger

Vén kecskének is hiányzik a só

Ahogy öregszenek a nénik, bácsik, egyre jobban néznek ki. Nagyjából ennyi pozitívumot tudok kiemelni a filmből.

2023.05.12 Chabee

Nekem nagyon tetszett az első rész, így nem is volt kérdés, hogy a foyltatást is meg szerettem volna nézni. Bár nem állítom, hogy borzalmasan sikerült, de azért mégis az maradt meg bennem, hogy ezt már talán felesleges is volt megcsinálni. Ettől függetlenül nálam egy erős közepes a film.

2023.05.11 hauser65

Ilyen szereposztást látva az ember jogosan gondolhatná, hogy valami nagyon különlegeset fog látni, de szerintem ez úgy ahogy van teljesen felejthető és simán ki is hagyható. Ötlettelen és lapos a humora, ráadásul a történet is irtó klisés.

2023.07.22 Tibor397141

Egy mondatban össze lehetne foglalni az egész filmet, aminek már nem lett volna szabad megszületnie.

2023.06.03 caroline2626

Vélemény

Nagyon jó film volt, alig várom a folytatását.