Börtönregény

Börtönregény

Get the Gringo
Mel Gibson
Mel Gibson

Driver a veterán bűnöző nem tudja megúszni a börtönt. Elkapják, miközben lopott pénzzel menekül, és bezárják az El Pueblito börtönbe, amely híres a keménységéről. A börtönbandák között Driver csak a fiatal srác, Javin segítségével tud életben maradni. Az ő élete is veszélybe kerül… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Mexikó
Premier (HU): 2012.06.21.

2024.02.22 Ursus Arctos

Mexikói börtönsztori a gringóval

Másodszor futottam neki a Börtönregénynek tegnap, mert elsőre (9-10 évvel ezelőtt) félbehagytam. Ezúttal kitartóbb voltam, és túljutottam az unalmas első egyharmadon. Bár a folyamatos narráció idegesítő végig, a cselekmény egyszer csak beindul. Onnantól jobb a film. Mel Gibson 56 évesen is jó formában van, és érdekes élmény megismerni egy mexikói börtönváros belső világát. Bár kérdés szerintem, hogy reális-e a dolog. Mindenesetre kapunk némi akciót (nem túl sokat) és egy szövevényes sztorit. Közepes színvonalon.

Izgalmas,pörgős akciómozi Mel Gibsontól,de nem tud számomra szintet lépni.megmarad egy erős,"B" kategóriás akció-thrillernek.Nincs benne elég kraft,plusz a szereplőgárda is nagyon gyenge.

2015.05.15 hsanya182

Minden filmjétől függetlenül MEL GIBSON remekül alakítja a gringót, odateszi magát. Jó a film laza könnyed vicces gringós hangulata. Engem mindenképpen megnyert ez az alkotás, élvezhető, könnyed esti film lefekvés előtt :)

2017.12.10 Deku

Lassacskán indul be ez tény viszont nagyon hamar fokozza az élményeket. Ezzel arányosan nem is kell soká várni, hogy karon ragadja és elvarázsolja a nézőt.

2018.08.01 Norbi

Mel Gibson méltó volt saját hírnevéhez, és megmutatta , hogy kell jól eljátszani túlélő szerepet. A mellékszereplők játéka is jobban sikerült az átlagosnál.

A film elkészítése mintegy $20 000 000-ba került.Szerző: phanzetomox