Boszorkányok

The Witches

2021.07.31 BoBamburg

Lehet, sokat dob a megítélésemen, hogy kiskoromban is jó párszor láttam, és kedves emlékek kötnek hozzá, de mai, felnőtt fejjel is tökre élveztem így újra elővéve. Nem úgy, mint a remake-et, amit nem meglepő módon sikerült lebutítani és elrontani.

2016.07.31 Bogi87

Gyerekként láttam ezt a filmet, emlékszem, videókölcsönzőből vettük ki szüleimmel. Borzasztóan tetszett a történet, ugyanakkor annyira féltem utána, hogy gyorsan megnéztünk egy vígjátékot is. Nagyon mély nyomot hagyott bennem, mai napig emlékszem rá.

A.H. és Rowan Atkinson lenne,akinek ezt a produkciót el kellene a hátán cipelni,de sajna útközben leejtik... Üres, semmitmondó és elég gyenge színészi alakítások... koncepció nélküli film. Elment egy kis idő az életemből rá... Nem túl acélos, nem ajánlom...

2017.07.24 Deku

Lehet, hogy régi de ez akkor is nagyon gyér lett. Rowan Atkinson is nagyon elnagyoltan játszott benne. Valamiért egyszerűen az én gyomrom ezt nem vette be. Kellett volna bele sokkal több izgalom és akkor talán nagyobb hatásfoka lett volna az egésznek de így egy nulla. Vacak.

2016.04.27 ereln

Gyerekfilmhez képest elég félelmetes és nyomasztó hangulatú, ezért is szeretem nagyon. De most komolyan mondom ezt a filmet senki se hagyja ki, mindenki nézze végig legalább egyszer még Mr. Bean-t is belerakták.

2021.05.19 Di Canio

Ez valami borzasztó film. Nem tudtam eldönteni, hogy ez most paródia, vagy komolyan gondolják. Idétlen jelmezek, idétlen történet.

2016.11.25 Borga

A Boszorkányok című film kapcsán mindig elfog egy nosztalgikus érzés, ugyanis gyerekként az egyik kedvencem volt, habár az idő tájt meglehetősen ijesztőnek találtam. Remek film.

2016.09.03 a-arnold

Én is gyerekként láttam először, de bennem nem hagyott olyan mély nyomot, legalábbis félelem szempontjából :) Viszont nagyon tetszett akkor is, és most is :) Aki még nem látta, az mindenképpen nézze, mert jó film nagyon :) És az még a bónusz, hogy megjelenik benne Mr. Bean is :P

2018.02.03 zsani

Elég félelmetesre sikerült, végig izgultam az egész filmet. Elég volt egyszer megnézni, mert a mai napig irtózok ettől a filmtől. Viszont a karakterek jól sikerültek.

2017.08.27 T.Andras

Imádtam gyerekként a Boszorkányokat, elképesztően izgalmas és félelmetes filmnek tűnt akkori szemmel. Ahogy elnézem, nem én vagyok az egyedüli, akinek hasonló emlékei kötődnek hozzá.

2016.12.02 Szorcsik

A Boszorkányok elképesztő ijesztő és egyúttal (talán éppen ezért) vonzó film vonz számomra gyerekként. Rettegtem tőle, mégis néztem és szorítottam a főhősnek, hogy győzedelmeskedjen a gonosz boszik felett.

2016.10.06 niky86

Vannak filmek, melyeket gyerekként lát az ember és olyan érzéseket, gondolatokat váltanak ki belőle melyekre felnőttként is pontosan emlékszik és újra át akarja élni ezt az élményt. Nekem ilyen élményt nyújtott anno a Boszorkányok című film.

2017.02.25 Beuszi

Ahogy elnézem itt a hozzászólásokat, nem én vagyok az egyetlen a sorban, akire gyerekként nagyon nagy hatással volt a Boszorkányok. Hát nem véletlenül. Elképesztően jó film. :)

2017.02.24 időjós

Ha mai szemmel látnám először ezt a filmet, akkor nagy valószínűséggel nem zengenék róla ódákat, de mivel szerencsére gyerekként láttam és jól emlékszem, milyen hatást és érzéseket váltott ki belőlem a Boszorkányok ezért csak azt sajnálom, hogy 5 csillag a maximum és nem lehet rá többet adni.