Brewster milliói -Szórd a pénzt és fuss!

Brewster milliói -Szórd a pénzt és fuss!

Brewster's Millions

Monty Brewster kisstílű baseballjátékos, aki rég kiöregedett az élsportból, mégis egy álomszerződésre vár. Egy nap megtörténik vele a csoda, fejlett humorú bácsikája egész vagyonát ráhagyja, ami nem kevesebb, mint háromszázmillió dollár. Ám feltételt is szabott a vén csirkefogó: csak akkor juthat ehhez az örökséghez, ha harminc nap alatt elkölt harminc milliót úgy, hogy az utolsó napra egy fillérje, még egy plusz alsónadrágja sem marad. Monty belemegy a játékba, de még csak nem is sejti, milyen kínszenvedés ennyi pénzt elkölteni.

Forgatókönyvíró: Herschel Weingrod, Timothy Harris
Zene: Ry Cooder
Premier: 1985.05.22.
Több

2015.02.10 ANdraS

Én nagyon szerettem ezt a vígjátékot és láttam legalább tízszer. Főleg 89-ben, amikor először adták a tévében, nem akartam elhinni, hogy lehet a világon valaki, aki ilyen gazdag. Hát igen, akkoriban sokan így gondolkoztak és azt hitték, nyugatról ing... Több

A filmet 83 évvel később készítették el, mint, ahogy az alapjául szolgáló George Barr McCutcheon könyvet kiadták. Szerző: rbernadett

Második és egyben utolsó film, amit Lonette McKee és Richard Pryor együtt forgattak. Az első A munka gyümölcse (1977) című film volt. Szerző: rbernadett

John Candy és Richard Pryor egyetlen közös filmje. Szerző: rbernadett