BoBamburg   2019. 06. 17.

Kicsit féltem, hogy mint laikus a témában nem nagyon fogom érteni a dolgokat és csak szárazon lenyomja a torkomon a film a lényeget, de szerencsére kellemesen csalódtam. Érthető, úgy ahogy átlátható (persze még jobb ha az ember jártas az angol politikában, ne adj isten ott is él), és kimondottan szórakoztató. Cumberbatch meg zseniális mint mindig.

Összegezve, filmként nem teljesít kifejezetten jól, viszont a közéleti diskurzust egy újabb szintre emelei, Benedict Cumberbatch pedig zseniális. több»

Annak ellenére, hogy HBO TV filmről beszélünk a szűkebbre szabott költségek csak nagyon ritkán észlelhetőek, ugyanakkor sosem zavaróak. No persze maga a műfaj, vagy a témaválasztás sem igényelt volna különösebben nagy büdzsét. több»