BÚÉK

BUÉK

2019.02.19 imreacs82

A Buék nagyon jól megrendezett, fordulatos film. Nagyon feldobta a filmet a sok félreértés, viccesen kínos szitu. És a beszólások is eszméletlenül jók!

2019.01.09 tooker

Annyira tetszett a film, igaz, hogy külföldi koppintás, de szerintem ezzel semmi baj nincs. Ütősek, jók a beszólások, a jelenetek. Érdekesek az összefüggések

2019.01.07 urbanistaa

Felkeltette az érdeklődésemet a film és nem bántam meg hogy megnéztem, alapvetően szeretem a magyar filmeket és ez még azokhoz képest is egy kicsit másabb, vannak benne új ötletek.

2019.02.24 CsNika

Nagyon szórakoztató, magyar viszonylatban számomra meglepetés volt ilyen felüdítő filmet látni. A cselekmény és az egész reálisan vázolt emberi kapcsolatok nagyon tetszettek, a karaktereket jól eltalálták, csak a mű lehelet nagyon gáz a filmben. Mindenkinek javaslom, megnevetteti az embert és nem gagyi.

2018.12.03 Jony Crash

Őszintén szólva nem vártam túl sokat a filmtől, de ennél kellemesebbet nem is csalódhattam volna. Egyszerre drámai és vicces, de nem túl mély, és nem is infantilis, éppen jó arányban sikerült vegyíteni a dolgokat ahhoz, hogy egy, eredetinek ugyan nem... Több

2018.11.29 WaldyxMan

Na, hát nekem ez a film úgy, ahogy volt. Ez a fajta humor nekem igazából mindig is bejött, amit csak tetézett a jó fajta alakítás. Mindenkinek csakis ajánlom. Érdemes rá legalábbis beülni, mert úgy tűnik a magyar filmgyártás csakugyan felemelkedőben van!

2018.12.05 avatar123

Na végre, egy igazán jól sikerült magyar remake, azt hiszem, ilyet sem írtam le még soha. Nekem a Teljesen idegenek is abszolút bejött, de egy fikarcnyit sem vett el belőle a magyar változat, sőt! Az utóbbi évek talán legjobb magyar vígjátéka, ami eg... Több

2018.12.25 Doktorbacsi

Buek mindenkinek