Casper

Casper

2023.08.18 Sz396367

Tökéletes, igazi kikapcsolódás. Valóban szívmelengető.

Idegesítő,unalmas,és rémesen összefércelt munka. A gyermekemmel néztem,mikor kb öt éves volt,de még ő is unta. Talán többet nem is kell,hogy mondjak.

2016.06.22 Thibo84

Egy aranyos, ugyan akkor vicces film. Minden korosztálynak ajánlott.

2017.09.13 Deku

Nem találok megfelelő kifejezést erre a filmre. Legalábbis nem tudom mit mondjak. Elképzelhetetlenül nem jött be ez a film és ez nagy szó. Rémes cselekménye volt és gyenge is a szereposztás.

2019.05.18 Ms. Akárki

Nagyon édes film egy gyermekszellem kalandjairól és hogy miken kell átmennie egy hogy végülis rájöjjön hogy ki is ő valójában és miként vált szellemmé. Homoros és érzelmes film. Gyönyörűen megoldották a szellemek jeleneteit is, ahhoz képes hogy milyen régi film. Látványos.

2022.11.18 Ildikó Bacskai

Casper (1995)

Imádom ezt a filmet. Vicces, látványos, szívet melengető és nagyon kedves, kb. 20 éve láttam utoljára, de most ugyan olyan szórakoztató volt újra nézni. Christina Ricci nagyszerű ebben a filmben is.

2017.05.25 TribeBubu

Jópofa, szomorkás kis átirata a régi rajzfilmnek (az eredetit valamiért sosem szerettem.) Nem egy kiemelkedő feldolgozás, de szép történetet találtak ki hozzá, a zene pedig egyenesen gyönyörű, ez pedig sokat dob a hangulatán. Halloweenre tökéletes családi film.

2018.10.22 Csillagpor

Főleg csak a nosztalgiafaktora miatt imádom ezt a filmet. Annó még autósmoziba néztük a családommal. Emlékszem nem láttam ki a kocsiból így előreültettek a kocsiban egy pokrócra a sebváltóra :) Aranyos történet.

2019.02.01 Owotonor

Nagyon szerethető kis film volt, humoros, érzésekkeli és nagyon hangulatos alkotás, szép helyen játszódott.

2016.06.20 wooderman

Nagyon aranyos családbarát és gyermekbarát vígjáték minden karaktere igen vicces, semmi ilyesztő nincs benne , igy akár a legkisebbeket is lekötheti. :)

2016.01.16 esfworld

Nagyon szép kis története van, külön vicces az elején a Szellemírtókos crossover. Amikor megy a TV-ben akkor mindig megnézem, ugyanolyan élvezetes, mint régen.

2015.07.26 one1970

Régen mindig Casper történeteivel ijesztgettek, de amint megláttam ezt a filmet, rájöttem hogy ő egy nagyon rendes, aranyos szellem :) Nagyon jó film, mindenképp érdemes megnézni!

2017.08.28 T.Andras

Nagyon imádtam a filmet fiatal koromban, csomószor megnéztem, kívülről fújom a mai napig. Ez egy igazán bájos és szórakoztató film a család minden tagja számára.

2016.12.02 Szorcsik

Kiskorom nagy kedvence volt a Casper, emlékszem mindent gyűjtöttem, ami Casper-es volt. Nagyon jól kidolgozottak a karakterek, tele van humoros jelenetekkel a film. Gyereknek, felnőttnek egyaránt jó választás.