211-es cella

211-es cella

Celda 211
elekm90

A börtön leghírhedtebb lakója, Malamadre (Luis Tosar) vezetésével börtönlázadás tör ki, miközben Juan Oliver, az új börtönőr egy cellában fekszik fejsebétől eszméletlenül.

(Menyét Ibolya)

Ország: Franciaország, Spanyolország
Premier: 2009.09.04.

2022.12.23 József Székely

Nekem nagyon bejött, annak ellenére, hogy elmaradt a sematikus amerikai happy end.

2017.05.12 Berto49

Nemcsak én értékelem nagyra Luis Tosar színészetét, mert számos díj tulajdonosa. Egy ember hogy tudja ennyire átélni a szerepét, minden gesztusa, mozdulata hiteles. Nem kedvencem a börtönfilm (kivétel a "Remény rabjai", illetve a "Halálsoron"), de ez a spanyol film a műfaj csúcsa. Maradandó élmény!

2020.03.20 elekm90

Izgalmas film, ami nagyon hamar belevág a dolgok közepébe. Ez a "börtönőr a fegyencek között" alapötlet nagyon kreatív, illetve Luis Tosar alakítása is említésre méltó. Számomra néhol illogikus volt 1-2 karakter viselkedése (pl. Malamadre folyamatos bizalmát Juan-ban nem értettem), de érdemes megnézni. 7,5/10

2015.08.04 Menyét Ibolya

Börtönfilmek közül csak A próféta (Un prophète) előzi meg az elmúlt 15 év terméséből.

2018.03.26 Queenakasha

Érdekes volt látni Vincet végre egy komolyabb filmben, szerintem elég jól állt neki ez a szerep ennyi vígjáték után és hitelesen hozta azt amit kellett.