
Vélemények (1)
Írj véleményt
Ez nem csodás
Azért az nem ártott volna, ha az alkotók még a forgatás megkezdése előtt eldöntik, hogy vígjátékot vagy művészfilmet akarnak forgatni. Ez a film ugyanis vígjátéknak túl művészfilmes, művészfilmnek meg túl vígjátéki. Nem mellesleg mind a két verzióból... Több