66% 371 szavazat
Vélemények

Polgárháború

Civil War

 Több
Filmadatlap
23
Vélemények (23)
16
Szereplők (16)
23
Képek (23)
4
Videók (4)
6
Érdekességek (6)
Díjak
4
Filmkritika (4)
25
Cikkek (25)
Fórum

Vélemények (23)

Írj véleményt
 
2024.10.13 Fikatours_blogger

A kislány, ahogy a felhúzhatós Kodakjával rohangál a katonák lábai között, hiteltelenné tette az amúgy nem rossz történetet.

0
 
2025.07.30 Crew

Kihagyott lehetőség (50%)

A téma hihetetlenül jó lenne, hiszen napjainkban rengeteg az USA területén a forrongás, és szinte egymást érik a zavargások, melyek időnként polgárháborús jelleget öltenek. Ilyen volt legutóbb Trump migrációellenes törvényeinek fogadtatása, a kitolon... Több

1
 
2024.05.25 aliasteáscsésze

Az ember egy állat

A film rengeteg kérdést felvet. Fegyvertartásról, érzelmekről, gazdasági, erkölcsi válságról... etc. Engem mégis egy dolog érdekelt. Mekkora veszély leselkedhet a világra, ha ez a helyzet előállna a vezető államok közül valamelyikben, ahol idegen sze... Több

1
 
2024.04.27 puszpang

Fikció, vagy mégsem?

Mondjuk eleve nonsense, hogy Kalifornia konfliktusban van Washingtonnal. Texas inkább egy jó lehetőség lehet az olaja miatt, még Amerikán belül is. De ezt hagyjuk. A szokványos road movie felépítés itt is nagyjából bejött. A karakterek vállalhatóak. ... Több

0
 
2026.05.05 Török389133

Az utolsó negyed óra nem rossz, de addig borzalmasan unalmas. A képminőség ugyan gyönyörű, csak kár, hogy nem nagyon van mit nézni.

0
 
2025.03.12 neki

Nem lett a kedvencem

Borzasztóan emberi, ahogy ösztönlénnyé válik az ember egy igazi méltatlan vezetés alatt. Jól megmutatja, milyen alacsony tudatszinten mozog az emberiség. Lényegtelen, milyen ország, mivel szerintem a Földön bárhol játszódhatna.

1
 
2025.04.27 RangerHMMWV

Reméljük, hogy csak filmen történik meg, amilyen labilis szintre keveredett az USA mostanra. Az a rengeteg bevándorló és nép, akik ott élnek, alig tudja a kormány békében fenntartani az egész kreálmányát.

0
 
2025.12.11 Maver17

Politika

Ahogy olvastam a kritikákat és a hozzászólásokat, jobb filmet vártam. Egy nagyon unalmas, folyamatos hiányérzetem volt a film közben. Már nem azért, de egy ilyen szereposztással jobb filmet kellett volna összehozni. Ebben a formában ez nagyon gyenge lett. Drámai hatások nulla. A karakterek is eléggé kevesen vannak a filmben.

0
 
2024.06.21 József-Lendvai

Ha a filmet egy szóval kellene jellemeznem, akkor az a semmilyen lenne. A karakterek közül a kislány karaktere és dagadt „öreg” még elmegy, de a főhősnő és a srác, az dögunalom. Irritálóan próbál PC lenni a film, és ezért semmilyen. Behoznak egy ázsi... Több

0