
Vélemények (23)
A kislány, ahogy a felhúzhatós Kodakjával rohangál a katonák lábai között, hiteltelenné tette az amúgy nem rossz történetet.
A téma hihetetlenül jó lenne, hiszen napjainkban rengeteg az USA területén a forrongás, és szinte egymást érik a zavargások, melyek időnként polgárháborús jelleget öltenek. Ilyen volt legutóbb Trump migrációellenes törvényeinek fogadtatása, a kitolon... Több
A film rengeteg kérdést felvet. Fegyvertartásról, érzelmekről, gazdasági, erkölcsi válságról... etc. Engem mégis egy dolog érdekelt. Mekkora veszély leselkedhet a világra, ha ez a helyzet előállna a vezető államok közül valamelyikben, ahol idegen sze... Több
Mondjuk eleve nonsense, hogy Kalifornia konfliktusban van Washingtonnal. Texas inkább egy jó lehetőség lehet az olaja miatt, még Amerikán belül is. De ezt hagyjuk. A szokványos road movie felépítés itt is nagyjából bejött. A karakterek vállalhatóak. ... Több
Az utolsó negyed óra nem rossz, de addig borzalmasan unalmas. A képminőség ugyan gyönyörű, csak kár, hogy nem nagyon van mit nézni.
Borzasztóan emberi, ahogy ösztönlénnyé válik az ember egy igazi méltatlan vezetés alatt. Jól megmutatja, milyen alacsony tudatszinten mozog az emberiség. Lényegtelen, milyen ország, mivel szerintem a Földön bárhol játszódhatna.
Hasonló filmek
Ahogy olvastam a kritikákat és a hozzászólásokat, jobb filmet vártam. Egy nagyon unalmas, folyamatos hiányérzetem volt a film közben. Már nem azért, de egy ilyen szereposztással jobb filmet kellett volna összehozni. Ebben a formában ez nagyon gyenge lett. Drámai hatások nulla. A karakterek is eléggé kevesen vannak a filmben.
Ha a filmet egy szóval kellene jellemeznem, akkor az a semmilyen lenne. A karakterek közül a kislány karaktere és dagadt „öreg” még elmegy, de a főhősnő és a srác, az dögunalom. Irritálóan próbál PC lenni a film, és ezért semmilyen. Behoznak egy ázsi... Több