Coherence

Coherence

2015.09.29 Loborg

Nem egy első kategóriás film , de megéri egyszer megnézni . A sztori nagyon érdekes, izgalmas az események kibontakozása , és van min gondolkodni is bőven .

2017.12.09 Greeta

Még Sebestyén Balázs ajánlott a rádióban és mivel hasonló filmek jönnek be neki, mint nekem ezért adtam neki egy esélyt. Picit kidolgozatlan a film, mire történne benne valami vége lesz.

2020.05.22 Syracuse

Megnéztem az évtized legjobb sci-fijét

Legalább is nagyon sok helyen így emlegetik a Coherence-t, ami azért messze áll a valóságtól. Kimondottan szeretem az alacsony költségvetésű, egyhelyszínes, kevés szereplős sci-fiket. A koncepció, bár nem teljesen újdonság, nagyon is érdekes és a néző érdeklődését annak ellenére is végig fenntartja, hogy a megvalósítás sok kívánni valót hagy maga után. Nem tudom, hogy a színészek rosszak, vagy a forgatókönyv, vagy esetleg mindkettő, de én úgy gondolom, hogy egy sci-finek legalább a non-fiction elemei legyenek már teljesen hihetőek. Mármint, elhiszem, hogy a világ bármely pontján lehetne találni egy ilyen nyolcfős társaságot, de egy tudományos-fantasztikus filmet nálam nagyon félrevisz az, ha a karakterek kvázi mindennapos dologként kezelik, hogy a telefonjaik konkrétan a semmitől összetörnek, viszont menten összefossák magukat, ha kopogtat valaki az ajtón. Két valamennyire értelmes férfi karaktert sikerült megírni, a nők viszont kivétel nélkül idegesítőek lettek. Minden esetre a sci-fi része működik és a befejezés is jól sikerült, szóval egyszeri nézésre mindenkinek ajánlom.

2015.06.11 macskulare

Újabb alacsony költségvetésű sci-fi tör a "Találmány" babérjaira. Egy átlagos baráti összejövetelről szól azon a napon mikor egy üstökös elhalad felettük. Majd kezdődnek a bonyodalmak és kezdődhet az agyalás most végül is ki kivel van?! Képzelj el eg... Több

2016.09.17 krazucsi

Elsőre talán kissé nehezen érthető és követhető film, ami egész idő alatt képes fenntartani a figyelmet. Nekem nagyon tetszett és biztosan meg fogom még nézni a jövőben.

2015.09.04 Quinlan

Zseniális film, kötelezően többször nézős! Iszonyatosan jó, aki szereti az elgondolkodtató izgalmas filmeket, azoknak bátran tudom ajánlani. Engem elszórakoztatott és néhol még meg is nevettetett.

2015.03.14 pottyospanna

Szerintem ez egy nagyon jó film! Néha kapkodtam a fejem, hogy akkor most ki is van kivel, de aztán szépen felépítették a sztorit és az izgalmak is szépen fokozóadtak.

2015.05.01 wirwil

Jó az alap, csak kissé kaotikussá válik, amikor derülnek ki a dolgok. SPOILER Már a néző sem látja át, hogy most éppen kit is néz és az honnan is jött... nem lehet tudni, hogy most épp melyik lakásban vagyunk és a benne lévő alakok épp ide tartozna... Több

2017.01.15 holnaputan

Nekem is az jutott az eszembe, hogy az ötlet érdekes, de valahogy unalmasra sikeredett, illetve amikor beindulna a történet és kibontakozhatna a film vége lett.