A Lazarus-hatás (2015)

The Lazarus Effect

Sarah Bolger

Antalné Anett   2020. 07. 18.

Nekem tetszett a film!Mondjon bárki bármit nem olyan rossz ez a film!

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Először jött a nagy semmi, aztán valami mégis beindult, közepesen izgalmas, közepesen ijesztő, közepesen hihető. Egyszer elmegy.

indingo   2016. 02. 18.

Elég gyenge filmecske. Túl sok újat nem hozott, kiszámítható volt a történet, néhol már-már nevetséges. Even Peterst bírom, de ezt a filmet szerintem nem kellett volna elvállalnia.

Szilonka   2016. 04. 14.

Nem igazán jött be! Sajnos tele volt közhelyekkel milliószor látott ötletekkel. Valamit még belecsempészhettek volna, mert édes kevés volt a történet és a szereplőkről még nem is beszéltem.

harnas1207   2018. 12. 06.

Kedvencek temetője 17.1. Ez a csont már agyon lett rágva. Ráadásul semmit nem tudtak hozzátenni.

Lonka   2018. 08. 29.

Nincs sok említésre méltó a filmben. Eleve nem tetszik az alapötlete. Ennek ellenére nem is rossz színészeket sikerült magának megnyernie.

Timcsi   2019. 04. 01.

Egyszer meg lehet nézni, de a története nem túl maradandó.

A film összbevétele 38 356 892 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 34 001 475 forintot termelt.

A 6. legjobban kereső horror 2015-ben.

A Lazarus-hatás már csak azért is üde színfoltnak ígérkezett a kortárs horror palettán, mert ez az első nagyjátékfilmje David Gelbnek, a Sushiálmok című pazar dokumentumfilm rendezőjének. több»

A Lazarus hatás története az élet és a halál mezsgyéjén játszódik. Egy fiatal kutatócsoport azon dolgozik, hogy a kómás betegeket visszahozzák, de ennél tovább jutnak, eleinte akaratlanul, aztán a felfedezés elképesztő eredménye akkora hajtóerőt ad nekik, hogy nincs megállás. Az élet és halál meglovagolásának morális kérdései kemény horrorba fordulnak. több»

Ahogy mondani szokás, a pokolba vezető út jó szándékkal van kikövezve. Ez a film szó szerint erről szól. David Gelb eddig egyetlen mozifilmet készített Szushiálmok címmel, de az nagyon nem ez a műfaj volt. több»