A Lazarus-hatás

The Lazarus Effect

2022.10.29 Interfectorem Sabnock

Pontosan közepes, és ennyi.

Láttam már jobbat és rosszabbat is, így nem is értem a sírósokat, mi a fenéért nem kapcsolták ki a filmet? Csak hogy a suta szövegük nyomtatásban is legyen? Oké! David Gelb nem egy gyakorlott rendező. Azoknak, akik az erkölcstant választották a gyere... Teljes kritika

2016.08.06 mamiéstöti2

Először jött a nagy semmi, aztán valami mégis beindult, közepesen izgalmas, közepesen ijesztő, közepesen hihető. Egyszer elmegy.

2016.02.18 indingo

Elég gyenge filmecske. Túl sok újat nem hozott, kiszámítható volt a történet, néhol már-már nevetséges. Even Peterst bírom, de ezt a filmet szerintem nem kellett volna elvállalnia.

2016.04.14 Szilonka

Nem igazán jött be! Sajnos tele volt közhelyekkel milliószor látott ötletekkel. Valamit még belecsempészhettek volna, mert édes kevés volt a történet és a szereplőkről még nem is beszéltem.

2018.12.06 harnas1207

Kedvencek temetője 17.1. Ez a csont már agyon lett rágva. Ráadásul semmit nem tudtak hozzátenni.

2018.08.29 Lonka

Nincs sok említésre méltó a filmben. Eleve nem tetszik az alapötlete. Ennek ellenére nem is rossz színészeket sikerült magának megnyernie.

2019.04.01 Timcsi

Egyszer meg lehet nézni, de a története nem túl maradandó.

2019.07.09 Bizsu82

Kategóriájában átlag feletti. Jól összerakott, színvonalas film, minden perce élvezhető volt. Agyalós és vannak benne fordulatok és izgalom. Többször is érdemes megnézni.

2018.04.11 Annuska

Eleve a film ötlete annyira abszurd, hogy ahhoz valami szuper magyarázatot kellett volna találniuk a készítőknek, hogy azt mégis hogyan? Ezt nem sikerült, látszik is a filmen

2016.02.01 moov18

Mi történik a halál után?

Moziban szerettem volna megnézni, azonban néhány apróság keresztülhúzta számításaimat, így maradt az otthon melege. Olivia Wilde napjaink egyik legcsinosabb és legtehetségesebb színésznője, így egyértelműen kötődtem a gondolathoz, hogy már csak miatt... Teljes kritika

2016.04.26 HanGa

Jaj nagyon gyenge. Aki jót akar magának ne nézze meg. Igazából semmi pozitívumot nem tudok róla mondani. A történet végtelenül bugyuta és a párbeszédek ezen tényre csak még jobban ráerősítenek.

2016.10.23 vivikejencikelara

Különleges film az biztos. Ilyesmi filmet még nem láttam. Ijesztő nem volt annyira, bár a zenék benne még talán félelmetesebbek voltak mint maga a film. A nő mikor felül a lepedővel a testén na az kicsit ijesztő volt. A vége felé nagyobb hatást vártam volna.

2016.02.21 Megamovie

Egy csapat fiatal orvostanhallgató rájön hogyan támaszthatnak fel embereket a halálból.Összességében ez egy gyenge újhullámos horror rengeteg jumpscarrel és egy tehetséges színésznővel( Olivia Wilde)akinek a forgatókönyv nem hagyott elég teret hogy i... Több

2016.01.06 kissjanos21

A film témája érdekes volt, ez pedig egy gyorsan összedobott, elkapkodott, minősítetlen filmszerű akármi. Egy pozitívum, hogy végre láttam hosszú idő után egy horrort/ thrillert amiben nem csak noname szereplők voltak.