A Lazarus-hatás

The Lazarus Effect

2015.04.26 Zsofi821

Gyenge thriller, kiszámítható cselekmény, a néző a történések előtt jár egy lépéssel... talán csak a zenei aláfestés nyomasztó méltóan a műfajhoz. Sablonos jelenetekkel teli.

2016.04.20 gazsika1978

Nekem inkább olyan horror , thriller paródia mint sem horror film. Annyira sablonos, hogy az valami félelmetes. Ez a film egy gyorsan összedobott, elkapkodott, parodizáció. Minden ijesztgetős jelenetet előre lehetett tudni, kiszámítható volt, Olivia Wilde pedi csúnyán alulmúlta önmagát.

2016.10.10 Hablaty

Nem is tudom miért néztem meg, tudtam, hogy ez lesz! Vacak történet, vacak kivitelezés.

2017.05.29 T.Andras

Sokkal jobb volt a film, mint amira számítottam. Azt hittem, borzasztó gyenge lesz az egész, ezzel ellentétbeb szerintem kihozták a sztoriból a maximumot. Egyszer nézhető.

2015.11.02 sztankobazsi

Annyira egy sablonos film, hogy az valami félelmetes. Szinte minden ijesztgetős jelenetet előre tudtam, a vallásos vonaltól meg nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Olivia Wilde tehetséges színésznő, de ebben a szerepben csúnyán alulmúlta önmagát.

2015.06.16 cunci

Véleményeznem kell, mert akkora csalódás volt... Trashfilmnek pont jó, amúgy meg nincs értelme, ha komolyan gondolták. Az egyetlenegy pozitívum az eleje volt a zenével és az illusztrált képsorokkal. Reméltem, hogy lesz egy kis borzongás, libabőr, szí... Több

2017.02.24 időjós

Alacsony költségvetésű film, amivel nem lenne baj, viszont az már probléma, hogy nagyon ötlettelen. Nehéz róla bármit is mondani, mert nincs mit. A karaktereket sem lehet megszeretni, mert annyira sem ismerjük meg őket. A történet pedig két mondatban összefoglalható lenne.

2015.06.29 macikutya

Az alapkoncepció jó is lehetett volna, de sajnos maga a film elég rossz, unalmas, sablonos, alig történik valami, itt-ott érdekes tud lenni, de nagyon lightosra van véve és átgondolatlan.

2015.06.30 bigi

Izgalmas, érdekes film. Egyébként nem volt kiszámítható ki marad meg, ki lesz a következő, hogy fog végződni. Azt viszont nem értettem, hogy mire volt jó kinyitni az ajtót a kislánynak, mert semmi nem változott, vagy ez majd később fog kiderülni, jön a folytatás?

2015.09.30 idefix

Még a thrillerek ” bejövetelekor ” hozza volna az elvért halász a film. Ma azonban jócskán lekörözik a színvonalasabb thrillerek. Kiszámítható és gyenge a történet.

2015.05.08 Helgus

Végre láttam hosszú idő után egy horrort/thrillert amiben nem csak noname szereplők voltak, és az alapkoncepció se volt rossz. Sajnos maga a film elég rossz, unalmas, sablonos, alig történik valami, itt-ott érdekes tud lenni, de nagyon lightosra van véve és átgondolatlan.

2015.05.05 goldfisy

Összességében jól felépített, nem túlnyúzott, fontos kérdéseket boncolgató horrorfilm. Az élet és halál meglovagolásának morális kérdései minőségi horrorba fulladnak.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Az előzetes alapján nagyon jónak ígérkezett, már nagyon vártam, és hatalmasat csalódtam. Tipikus olyan film, amire az embert a trailere vonz a moziba. Csak az nézze meg, aki mindig emlékeztetni akarja magát arra, hogy pocsék filmre nem veszünk mozijegyet.

2015.04.22 krisztike18

A színészek játéka ugyan középszerű, a forgatókönyv pedig csak félig váltja be a hozzáfűzött reményeket, de az azért mindenképpen dicséretes, hogy az alkotók legalább megpróbáltak új színt vinni az egyébként elég csehül álló kortárs amerikai horror műfajába.