51-es körzet

51-es körzet

Area 51

Valósággal elszabadul a pokol, amikor újságírók egy csoportja bejut egy titkos bázisra, ahol földönkívüli lények élnek.

(hp)

Premier (HU): 2015.10.16.

2021.07.01 dailyfilmsan

Annyira nagyon lassú a film, hogy az borzalom. Alig történik benne valami, a felénél fel is adtam. Érdemi pluszt nem tud felmutatni. A paranormal activity készítőitől egy kicsivel többet vártam. Hanyagolható darab ,nem jó választás, ha horrort keres az ember, de akkor sem, ha űrlényes filmet.

2019.05.20 indingo

Rossz a film, nagyon rossz. Semmi koncepció nincs a történetében, tele van logikátlan lépésekkel. Azt pedig tudni lehetett, hogy nem lesz normális vége.

2020.04.01 HE7EDIK

Egy órát kell várni hogy végre történjen valami érdemleges, ufót pedig még véletlenül sem látunk. Oren Peli második rendezése iszonyat gagyira sikerült, jobban jár ha inkább a szellemeknél marad.

2015.12.24 TribeBubu

Nem túl összetett a történet. A befejezés meg amolyan se füle se farka. Az effektek egészen ügyesek, de nálam ennél több kell ahhoz, hogy szórakoztató legyen egy film. Meg már kezd egy kicsit elcsépelt lenni a footage horror műfaj. Az alapötlet am... Több

2020.05.31 Di Canio

Nem rossz ez, bár elég vicces, hogy milyen könnyű bejutni az 51 körzetbe.