Csupasz pisztoly

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

2015.06.11 Tomi

Az egyik legjobb paródia amit valaha is láttam! Imádom számtalanszor láttam és még mindig meg tud nevettetni. Leslie Nielsen remek alakítást hozott a filmben :D Csak ajánlani tudom főleg annak aki szereti a paródiákat

2016.10.10 cinderella

Gyerekkorom egyik kedvence, már rengetegszer láttam. Helyenként kicsit túl sok, de mégis jó emlékeim vannak róla. Leslie Nielsen verhetetlen ebben a műfajban. Manapság kevés az ilyen jó paródia, valahogy nem tudnak ilyen kaliberű filmeket gyártani.

2016.11.06 goat2000

Nagyon jók voltak ezek a Csupasz pisztoly filmek, Leslie Nielsen humora verhetetlen. Nagyon jól elmennek paródiáknak, de különálló filmekként is megállják a helyüket.

2015.07.28 Fildi

Elképesztően egyedi humorú film, amin nincs aki ne tudna jókat nevetni. És ami érdekes, hogy a sok része ellenére mindegyik élvezhető és hozza a színvonalát. 5/5

2016.04.27 angel001

Pár szóval jellemezve; elmebeteg, szellemes, ultrapoénos,. Először nem is tudtam hova tenni ezt a filmet. Nagyon lökött vígjáték, eltulzott poénokkal, de a szereposztást nagyon jól eltalálták, más színész nem biztos hogy ennyire hitelesre, szellemesre vette volna a figurát. Azért van egy alaptörténet, de akkor is bugyuta!:)

2015.07.18 rhamus

Egyszerűen imádtam. Meg nem tudnám mondani pontosan mi fogott meg benne. A színészek kellően jó alakítást hoznak a nem túl bonyolult történethez. Nálam ez többször nézős kategória.

2017.02.08 Enjoy

Időtálló, klasszikus vígjáték. Többször láttam és minden alkalommal szórakoztatott. Nagyon jó a humora, Leslie Nielsennek nagyon vág a szerep, jól alakítja a karaktert.

2016.10.02 Lost Silver Book

Hányszor néztük meg VHS-en anno, amit videotékából kölcsönöztünk ki. Ha erre gondolok, már jókedvre derülök. Vicces film! Vannak benne persze részek, amik már nem ütnek annyira ebben a korban, amiben most élünk, de attól még annyira tele van hülyeség... Több

2017.03.21 georgri

A Csupasz pisztoly filmeket valaki vagy szereti, vagy utálja, de közömbösnek képtelenség maradni. Én gyerekként nagyon jókat nevettem rajta, most viszont már mosolyogni sem tudok rajtuk.

2016.07.07 Pock

Fergetegesen jó, utánozhatatlan vígjáték. Leslie Nielsen főszereplésével talán az egyik leghumorosabb, legjobb film, ami akár többször is nézhető. Laza, kellemes kikapcsolódást nyújt.

2015.11.22 somi

Leslie Nielsen. Ez már mindent elmond a filmről, lehet őt imádni és utálni is a szerepei miatt - pontjaimból látszik, hogy én az első kategóriába tartozom. Ha van olyan film, amit végtelenítve is lehet úgy nézni, hogy még mindig hangosan röhögsz rajta, akkor ez az (és esetleg néhány Scary Movie).

2017.03.01 Zenta

Azért az igazán sok mindent elmond egy vígjátékról, hogy még a bemutatása után ennyi évvel és ki tudja hányadik megtekintés után is visítva röhög rajta az ember, állati nagy ez a film.

2016.08.29 GaraiV

Haláli jó vígjáték. Nagyon pörögnek az események és végig lehet nevetni a filmet. Akár többszöri nézésre is nevettet. Szórakoztató, igazi jókedvre derítő vígjáték.

2016.07.25 N.Béla

Csodás és elművölő eredeti humorú Leslie Nielsen vígjáték ez. Manapság Leslie után már biztos nem lesznek ilyen minőségű paródiavígjátékok. Tipikusan halálra tudja az ember röhögni magát ezen az ember. Aki nem látta még az nem tudja mit hagyott ki.