Csupasz pisztoly

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

2018.03.18 hackerjulcsi

Annyira erőltetett, hogy már imádnivaló. A montázsok külön figyelemreméltók és szórakoztatók a filmben -már csak ezek miatt is érdemes megnézni minden kedves érdeklődőnek.

2015.05.15 Syracuse

Leslie Nielsen. Ez már mindent elmond a filmről, lehet őt imádni és utálni is a szerepei miatt - pontjaimból látszik, hogy én az első kategóriába tartozom. Ha van olyan film, amit végtelenítve is lehet úgy nézni, hogy még mindig hangosan röhögsz rajta, akkor ez az (és esetleg néhány Scary Movie).

2015.04.26 Bizsu82

Fergeteges vígjáték, akárhányszor nézem, mindig megnevettet. Jókedvre derit, tényleg szakadni lehet a röhögéstöl rajta. többször is megnézhető, igazi jó vígjáték!

2018.02.20 SzFa

Mindenképpen emlékezetes és egyedi film, hozzá hasonlót nem találni. Számomra azért átlagos, mert nem igazán tetszik, DE nem is vagyok ellene mert még is különleges humorú és néha még is csak jó film. Semmiképpen sem rossz, de hangulat kell hozzá. Tipikus Leslie Nielsen film.

2018.10.01 thejoker

Ez egy klasszikus vígjáték, végtelen olyan humorral amely korán sem megszokott, és ettől olyan különleges az egész film. Nagyon jól kiparodizálják ezt a műfajt.

2022.08.20 Filmimado

Elképesztően vicces, látványos, izgalmas és szórakoztató film. A színészi játék meggyőző, mindvégig rendületlenül parodizálja a bűnügyi filmek klasszikus stílusát; röviden szólva, az egész zseniálisan fergeteges.

2021.05.30 Kósa Bence

Alfa és ómega

A vígjátékokat nézve Leslie Nielsen (Isten nyugosztalja) legjobb filmje. Természetesen Frank Drebin karaktere miatt.

2018.07.03 D. Shaday

Minden idők legnagyobb paródiája! Örök kedvenc, megunhatatlan! :)

2017.09.18 czigler.nora

Sokak szerint ez egy remek film, nekem mégsem nyújtott maradandó élményt. Leslie Nielsen amúgy klassz színész szerintem, bár nekem a mimikája néha túl sok, de megértem azt aki szereti

2015.11.21 irongozu

Fogalmam sincs, hányszor láttam már, de egyszerűen nem tudok betelni a poénokkal. Leslie nagyon eredeti arc volt.

2016.09.28 Ghotik

Nagyon vicces, végig pörgős film, ami egy igazi időtálló klasszikus vígjáték. Leslie Nielsen hozza a formáját, nagyon jól alakít, vicces és magával ragadó 

2015.05.27 zsanett0820

Eszméletlen vígjáték, kiváló paródia! Hol vannak manapság az ilyen filmek? Bár belegondolva meglehet, hogy egy hasonló alkotás ma már valamiért inkább elbukna, mert fárasztónak tartanák a stílusát. Na de mindegy is, most erről van szó, és ez bizony n... Több

2018.07.06 oneminute

Nem bírom ezt a fajta humort, számomra túlságosan eröltetett. Nem sok filmmel vagyok így, de ennél alig vártam, hogy vége legyen

2015.02.04 Vitya

Az egyik legjobb vígjáték, igazán szórakoztató nevettető. Egy percig sem unatkozik az ember. Valódi poénok, eredeti viccek, szerintem senki nem bánja meg, ha megnézi!