Norbert93   2018. 07. 21.

Igazi kalózos kalandfilm a javából. Minden alkalommal mikor annak idején vetítették élvezettel néztem.

goat2000   2016. 11. 13.

Ez egy jó kis családi film, amit nyugodtam meglehet nézni a gyerekekkel is. Egy könnyed, nem túl bonyolult történetű kalandfilm, amit bármikor meg lehet nézni.

adamkatka   2016. 10. 07.

Könnyed, kalandos, egyszerű kikapcsolódás. Átlagos kalandfilm, ahol nincsenek nagy fordulatok, inkább kissé kiszámítható a cselekmény, de ez csöppet sem zavaró, mert nem azt keresi benne a néző.

veresszsoltika   2017. 10. 18.

Könnyed, klassz, egyedi hangulatú, kalandos film, amit bármikor szívesen megnézek. Kikapcsol, megnevettet és leköti a figyelmet. Tetszettek a karakterek.

Kutyus   2016. 05. 02.

Kalandos, cselekményes alapfilm, ami kora ellenére ma is élvezhető és szórakoztató. Fenntartja az érdeklődést és magával ragadja az embert a cselekmény. Lekötött.