Mélytengeri pokol (Deepwater Horizon: Egy öböl újjászületése)

Deepwater Horizon

2018.08.30 Lonka

Igaz történet ide vagy oda - amiket amúgy nagyon szeretek - valahogy nem tudott igazán lekötni a film.

2017.02.20 rainman

Vegytiszta katasztrófafilm. Se több, se kevesebb. Kissé üres, de iszonyatosan látványos és szórakoztató.

2019.03.24 Timcsi

Ma már divat megtörtént eseményeket feldolgozó filmet készíteni. Megrázó a sztori, de elég vontatott. Hiába a neves szereplők.

2019.07.08 Bizsu82

Erős, durva film. Realista és kemény. Nagyon profin alakít benne a főszereplő. Át lehet élni a cselekményt, meggyőző és magával ragadó. Kell hozzá idegzet.

2020.11.02 Annuska

Annyiban tér el a korábbi katasztrófafilmektől, hogy itt nem a meglepetés erejével jön a tragédia, hanem tudják, és talán ettől még erősebb a feszültség.

2020.09.13 HanGa

Kicsit egyszerűnek éreztem a filmet, annak ellenére, hogy persze borzalmas, ami történt, borzalmas lehetett átélni.

2017.03.10 NorbiP

A film kétségtelenül jó, ami viszont nem tetszett benne az a nagyon lassú történet. Látványilag nagyon jó, és külön tisztelet a stáblista előtti rész miatt.

2019.01.24 Deniel

Nekem tetőtől talpig nagyon tetszett ez a film, különösen a színészi alakítások meg úgy az egész rendezése! Teljesen valósághűen adja át azt az élményt, amit az ott dolgozó melósok éltek át. Meg ugye a pénzhajhász emberi kapzsiság a ami előbbre van az emberek biztonságánál...nem számít semmi, csak jöjjön az olaj!

2017.02.15 cinderella

Látványos, izgalmas katasztrófa film sok akcióval megspékelve. Igaz előtte érdemes beiktatni egy google-os gyorstalpalót a film alapjául szolgáló eseményről, valamint a szakzsargonról, mert az elég sok található benne, főleg az elején. Ez lényegesen megkönnyítheti a film érthetőségét.

2016.11.29 Ercsi

A katasztrófafilmek kedvelői számára bizonyára tetszeni fog a Mélytengeri katasztrófa, amely hál'Istennek úgy tud jó és látványos lenni, hogy mindenféle túlzást, valóságtól való elrugaszkodást nélkülöz.

2017.06.09 T.Andras

Nekem egy kicsit csalódás volt ez a film, nem lett véleményem szerint kellően felvezetve a tragédiához vezető út. Bár a feszültség tapintható volt, valami mégis hiányzott nekem.

2017.02.10 Enjoy

Nem hozta meg a számomra várt reményeket a film. Moziban láttam. Az igaz hogy látványos film, de összességében gyenge, kiszámítható sztori és lapos történet.

2017.12.06 Imlah

Kemény, durva film. Akció-thriller kategóriában a jobbak között van, átlaghoz képest színvonalasabb, összetettebb. Profi a rendezés és a színészek alakítása is.

2016.10.18 Manson

Izgalmas és látványos film, de számomra túlságosan akciófilmes volt, ezért nem annyira éreztem tartalmasnak. Moziban egyszeri nézésre jó volt, de semmi extra.