Mélytengeri pokol (Deepwater Horizon: Egy öböl újjászületése)

Deepwater Horizon

Vox.hu
2016/09/29

Értékelés: 7.5/10
Mélytengeri pokol
Peter Berg a katasztrofális Csatahajó után újra kihajózott a nyílt tengerre, de most egy kifejezetten erős filmet hozott össze minden idők legsúlyosabb olajkatasztrófájáról. Több

Movieaddicts.hu
2016/09/30

Mélytengeri pokol kritika
Meglepetést nem tartogató, jó pedigréjű, telivér katasztrófafilm, annak minden kellékével. A látvány elsőrangú, de túlzásoktól mentes. A műfaj kedvelői biztosan örömüket lelik benne, de mindenkinek tudom ajánlani, nem fog csalódni. Több

Mozinezo.hu
2016/09/30

Pokoli valóság
Ebbe a filmbe teljesen belefeledkezik a néző, beleéli magát és ez fantasztikus érzés. A fantasztikus szó alatt pedig azt értem, hogy kapunk egy lehetőséget arra, hogy átgondoljuk, hogy megértsük, hogy felfogjuk, mi is történt 2010. április 20-án a Mexikói-öbölben. Reggel elolvassuk az újságot, szörnyülködünk a számokon meg a következményeken aztán szépen lassan elménk homályába vesznek ezek a hírek. Moziban nézni teljesen más. Ha ott nézzük, a film jelenetei örökre beleégnek az emlékezetünkbe és jobban át is érezzük a helyzetet, talán változunk is kicsit. Mindenféleképp érdemes legalább egyszer látni. Több

Smoking Barrels
2016/10/09

Mélytengeri pokol
Peter Berg ismét megmutatta, hogy kompromisszumok nélkül is tud igaz történeteket a vászonra varázsolni, és a sokkoló tragédiáknak és a bennük foglalt emberi sorsoknak nem feltétlenül szükséges egymás kárára létezniük. Több

Puliwood.hu
2016/11/05

Mélytengeri pokol
Ám ha csak 2010. április 20. eseményeit tekintjük, a Mélytengeri pokol egy feszült akciódráma, amely keveri Michael Bay robbantáshoz való vonzódását, Paul Greengrass Philips kapitányának dokudrámai tengeri horrorjával. Végkicsengésül pedig egy nagyon szomorú dologra emlékeztet: semmi nem biztosítja, hogy a tragédia nem történik meg újra. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!