Gengszterzsaruk

Den of Thieves

2019.05.19 Dóra7.6

Nekem nagyon tetszett, végig lekötött és izgalmas volt :) Na és persze volt benne helyes rossz fiú is, ez a lányoknak info. :D

2019.02.22 FGyula

Hm elmegy

Sajna a film tipikus nagydumás lövöldözős film egy elég korán kiszámitható fordulattal a végén.

2019.07.15 Dada

Hát ez kínos volt számomra. Hogy készülhetnek 2018-ban (2017-ben) ilyen ódivatú, idejétmúlt zsánerfilmek? Biztos akad rá igény, de én ezt nehezen tudom elfogadni. Ha ma az akcifóilmes zsáner etalonja a John Wick széria, ami azért szintén elég régivágású sztori, akkor a Gengszterzsaruk nem tudom, mi ezen a listán.

2018.01.14 marklar

Volt valami Gerard Butler alakításában, ami engem egyszerűen totálisan megfogott. A karaktere egyszerűen fantasztikus volt, nagyon karizmatikus, így ha másért nem is, de az ő alakítása miatt egész biztosan érdemes megnézni, szerintem.

2018.06.28 Csicsi88

Ugyan hosszan kibontakozó filmről van szó, de megéri kivárni a végét. Szerintem a vége nagy csattanó, legalább is meglepetés. A sztori szépen az elejétől a végéig követhető jól kibontakozó.

2018.02.12 martonvica

A sokak szerint sablonosnak titulált film nekem nem tűnt annak. Sőt, ellenkezőleg. Olyan trükkök és látványos, modern és korábban nem látott jelenetek vannak a filmben, amik tényleg újat mutatnak. Oké, a bankrablós sztorit nem először dolgozzák fel, ... Több

2022.06.29 Balhé17

Három részletben néztem meg a filmet olyan "izgalmas". Nem szeretem, mikor a bűnözők szimpatikusabbak a filmben, mert a főhős zsaru egy szociopata, és szerintem a csattanóban is elég komoly logikai bukfenc van. Biztos, hogy nem nézném meg mégegyszer.

2018.02.13 padam

Egyszer nézős B-film. Az akciójelenetek jók, de a cselekmény lyukas és sok elem kísértetiesen emlékeztet egy korábbi akciófilmre (melyben R. D. N. és A. P. játsszák a főszerepet...)

2018.12.16 Böbenyő66

Azért csak másfél órát vett el az életemből, mert a többit átpörgettem... Eddig sem vett le a lábamról az akciófilm kategória, de ez lehozott az életről. Gerard Butlernek ennél sokkal jobb filmjei is voltak már.

2018.05.28 eastwind

Iszonyatosan részletesen, és eddig nem látott módon avat be minket a film egy egy rablás előtti és utáni munkálatok részleteibe. A fegyverkezelés, lövöldözés, autós jelenetek szintén komolyan ki vannak dolgozva. Sajnos a karakterek annyira kemények, ... Több