Gengszterzsaruk

Den of Thieves

2018.02.08 [email protected]

Gyenge alakítás, csalódás volt. Kiszámítható és unalmas, nem tudtam beleélni magam az eseményekbe. Melléfogás, előzetese alapján jobbnak tűnt. A színész alakítása sablonos, nincs benne izgalom. Én nem ajánlom!

2018.02.14 adamkatka

A jelenetek és a látvány miatt igazán moziban érdemes megnézni. Láttunk már jópárszor hasonló témájú akciót és mondhatnánk hogy már a könyökünkön jön ki, de mégsem volt hasonló érzésem. Ez valószínűleg a nagyszerű színészi válogatásnak, a frappáns me... Több

2018.02.08 schvarz

Hát nem ez volt életem legjobb filmje! meglehetősen sablonos, nem ad újdonságot. Tucat akciófilm, szerintem moziban nem érdemes ezt választani. Maximum egyszeri alkalomra elnézhető, de semmi extra!

2019.07.04 ZozArt89

Rosszfiús rendőrök

Chiristian Gudegas nem a legjobb rendezői munkát tette le az asztalra. A Gengszterzsaruk próbál nagyot szólni de nem sikerült neki. A sztori úgy alakul, hogy vannak a rendőrök és a rablók, ez esetben a rendőrök kissé deviáns viselkedéssel oldják meg a bűntényeket, amolyan bűnöző stílusban, fittyet hányva a törvényre. A zsaruk túl keménynek próbálnak látszani ezzel bőrdzsekis stílussal. Szerintem túlzásba vitték és így inkább gyenge hatást értek el vele. Ezen kívül az a baj, hogy gyakorlatilag semmilyen hátteret nem tudunk meg róluk. Nem tudjuk miért viselkednek így és ez kissé üressé teszi az egész csapatot. A bűnözők csapata szintén zenész mert ott sem nagyon látunk motivációt azon kívül, hogy ők a rosszak és kész. A történet hosszúsága szintén túlzó lett, bőven elég lett volna egy másfél órás játékidő is, egy ilyen filmtől nem várom el, hogy filozofáljon mert nem áll jól neki. A konfliktus sekélyes, a karakterek üresek és elég logikátlan megoldásokkal tűzdelték tele. A párbeszédeket már ne is említsük. Tehát összességében a film nem egy zseniális mestermű, egyszer eltud szórakoztatni de ennél többet nem is kell tőle várni. A végén lévő csavar és a pörgős, akciójelenetek némelyest kárpótolnak a temérdek hibáért amit vétett.

2019.02.26 Deniel

Sok kommentben olvastam, hogy ez egy tucatfilm, pedig szerintem egyáltalán nem az, legfeljebb a témájában, de a forgatókönyv nagyon kreatív! Tény, hogy akadnak benne plágiumok, pl az egyik jelenetet, szinte egy az egyben a Bad boys 2-ből koppintották... Több

2018.02.12 Pock

Az volt az érzésem a film nézése közben, hogy egy összecsapott, sablonos film, amilyet már ezret láttam. Nem adott élményt és újdonságot, számomra csalódás volt. Ódivatú, „lejárt lemez” feeling, mozivászonra vinni „enyhe” túlzás. Gyenge film.

2018.02.08 Manson

Pörgős, akcióban dús, kellemes kikapcsolódást nyújtó film. Nem unatkoztam rajta és páromnak is tetszett. Nem bántam meg hogy erre a filmre esett a választás a moziban. Végig szórakoztatott, kikapcsolt, a színész alakítása bejött!

2018.02.08 Mano35

Felejtős, jóindulattal egyszer nézhető, sablonfilm! Gerard Butler kb ilyen színvonalú, ilyen stílusú filmekben szokott alakítani, kb ennyit is vártam a filmtől. Biztos számít hogy nem kedvelem a színészt, de ettől függetlenül is kiszámítható, egyszerű film!

2018.02.08 Acropolis

Egyszeri nézésre alkalmas, tipikus akciófilm. Kategória kedvelőinek jó szórakozást adhat, de ne várjunk tőle sokat, újat nem adott. Jól alakít a színész, fekszik neki a szerep, de összességében egy átlagos filmnek mondanám!

2018.02.11 goldfisy

A Gengszterzsaruk egy igazán modern kori bankrablós film, ahol az összes mai technikát bevetik, ami a felhasznált eszközökben, módszerekben és a bankrablás folyamatakor szóba jöhet. Nem sok betekintést mutat a személyes kapcsolatokban és az érzelmek ... Több

2018.02.08 Bekmeli

Összességében nem rossz film. Zajlanak az események, pörög a film, de egy tipikus akciófilmnek mondanám. Egyszeri nézésre engem szórakoztatott, lekötött, jó kikapcsolódás volt. Gerard Butlert kedvelem.

2018.02.08 FarZoo

Pörgős, szórakoztató akciófilm, de a műfajban nem tartom extrának vagy kiemelkedőnek. Egyszeri nézésre OK, de amúgy nem adott újdonságot. Gerard Butlertől kb ezt vártam. Moziban azért nem ezt választanám!

2018.10.07 urbanistaa

Gerard Butler, mint karakter tökéletesen beleillik a filmbe, nála jobban senki nem tudná megtestesíteni ezt a karaktert. Érdemes megnézni ezt az izgalmas filmet.

2018.01.17 Chatman

Abszolút tét nélküli akciófilm, ami persze nem baj, mert akinek nem kedvence ez a műfaj, amúgy sem tetszene. A szokásos kliséken nem igazán tud túllendülni a koncepció, így nem is hoz újat a műfajban.