Vélemények: Casanova - Az utolsó szerelem (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

leo777   2019. 06. 22.

Nem igazán vagyok oda a kosztümös filmekért, de nekem ez igazán bejött. Főként azért is, mert nem a szokásos, sablonos szirupos romantikus filmről van szó. A sztori minden melodráma nélkül tudja hozni az érzéki elbeszélésmódot, ami pedig külön kiemelendő nálam, hogy remek hangulata van. Az alakítások talán egy kicsit teátrálisra sikeredtek, de ez nálam egyáltalán nem vett el az élményből.

Attila   2019. 06. 20.

Hát, ez nekem sajnos nem igazán jött be, de egyáltalán nem szeretném lehúzni a filmet. Nem arról van szó, hogy csöpögős lenne, egyszerűen csak egy klisés romantikus film, amelyet én igazából történelmi szempontból fenntartásokkal fogadnék. Nálam abszolút nem lépte át a középszerű kategóriát.