Videók

Pimasz motoros banda fosztogatja Mumbai bankjait. Mindenre elszánt vezérük (John Abraham) Jai Dixit nyomozóban (Abhishek Bachchan) ugyan emberére akad, de még a főrendőr sem képes a szélsebes motorokon iszkoló banditák nyomába érni. Mentőangyalként érkezik életébe a… Több

Rendező: Sanjay Gadhvi
Forgatókönyvíró: Vijay Krishna Acharya
Ország: India
Premier: 2004.08.27.

Dhoom: 3  (2013)

Dhoom:2  (2006)

2016.09.12 e-batta

Bevallom a második részét előbb láttam, mint ezt (végtére is Hrithik Roshan rajongó volnék), de ez is tetszett a saját kategóriájában. John Abrahamet amúgy is szeretem, és szorítottam neki, hogy kicsússzon a rendőrök markából :)

A rendező Yash Chopra, és a színészek Amitabh Bachchan, Hema Malini annak idején a Trishul (1978) című filmet vitték sikerre, most fiaik és lányaik - (Amitabh), Uday Chopra (Yash Chopra) és Esha Deol (Hema Malini) - együtt játszanak a Dhoomban.Szerző: e-batta

Ali Akbar Fateh Khan (Uday Chopra) neve tiszteletadás a legendás énekes, Nusrat Fateh Ali Khan felé.Szerző: e-batta

Ez a film volt első kasszasikere egy sor bukás után. Apjának Amitabh Bachchannak is volt egy bukás-sorozata, mielőtt bemutatták volna a Zanjeert (1973).Szerző: e-batta

A film ötlete akkor kezdett formálódni, mikor Aditya Chopra megnézte a Kaala Patthart (1979), apja egyik akció-thrillerét. Annak a filmnek a főszereplője Amitabh Bachchan volt, míg a Dhoom sztárja fia, lett.Szerző: e-batta