Dhoom:2

Dhoom:2

Dhoom 2
Videók

A Dhoom-széria második részében a zsarupáros, Jai (Abhishek Bachchan) és Ali (Uday Chopra) életük legkeményebb munkáját kapják, el kell kapniuk Mr. A-t (Hrithik Roshan), egy nemzetközi műkincstolvajt, aki éppen Mumbaiban tervezi következő akcióját. A vadászat sikertelen,… Több

Rendező: Sanjay Gadhvi
Forgatókönyvíró: Vijay Krishna Acharya, Aditya Chopra
Ország: India
Premier: 2006.11.23.

Dhoom: 3  (2013)

Dhoom  (2004)

2023.04.14 kabel

Európai szemmel nézve ez egy elég komikus filmként hat, mégis valószínűleg az egyik legjobb dolog, ami szépen belövi az aranyközéputat a túltolt, fantasztikus és valóságtól elrugaszkodott történetmesélés között. Több történik, mint random éneklés vagy bugyuta rablós jelenetek, mert szinte minden eleme a filmnek tűpontosan kiszámított és nagyon szépen rendezett. Még egy magyar közönség is találhat benne elég dolgot, ami miatt legalább egyszer megnézheti, és még akár jól is szórakozhat rajta.

2016.12.15 e-batta

Itt kezdődött a bollywood rajongásom

Én a saját példányomat már rongyosra néztem, mert a top10 filmek között az első helyen állt nagyon sokáig, de most is benne van az első tízben. Ez volt az a film, ami miatt totálisan rákattantam a bollywoodi filmekre, el kezdtem gyűjteni őket, előszö... Teljes kritika

Amikor azt mondja Hrithik Roshannak, hogy az apja mindig pénzérmével dönt el mindent, ezzel a Sholay (1975) című filmre utalt, ahol apja, Amitabh Bachchan mindig érmét dobott fel.Szerző: e-batta

Bipasha Basu három napig csak narancsot evett, hogy leforgathassa a bikinis jelenetet.Szerző: e-batta

1200 indiai moziban mutatták be a filmet, többen, mint azelőtt bármelyik bollywoodi alkotást.Szerző: e-batta

Aishwarya Rai Bachchannak azt mondta Aditya Chopra, hogy dolgozza le azt a súlyt, amit a Pride & Preejudice (Mátkaság és legényélet, 2004) miatt magára szedett.Szerző: e-batta